Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Gyerekkorotokban volt olyan...

Gyerekkorotokban volt olyan emléketek ami az előző életetekre utalhat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 18:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
10%

Szia.

Miről beszélsz?

Ha már az ezotériáról beszélsz,megmondjam mik fognak történni a jövőben ? 3.világháborútól kezdve mindent.


Elérhetsz xfiren keresztül

Xfire címem:ben981


Letöltő link:

[link]

2012. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Mondd.
2012. jún. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
30%
miért lenne 3. világháború???
2012. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%
Inkább a lottószámokat mondtad volna meg.
2012. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Soha semmilyen formában nem volt ilyen. Ezért nem is hiszek az előző vagy következő életben.
2012. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Ay elözö életed kihathat a mostanira, emlékek maradhatnak amik oly mértékben kihatottak rád, akár megrázó élmények képei, álmaidba elöjöhetnek vagy ha oly mértékü volt akkor bevillanó képekként életed során ha valami emlékeztetö dolgot látsz.
2012. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Druidarya ***** válasza:
77%
Nekem volt. 6 évesen teljes meggyőzően azt álmodtam, hogy felnőtt férfi vagyok, úgy 30 körül. Régies eleganciájú ruha volt rajtam, fekete öltöny, felöltő, fehér csokornyakkendő. Egy fekete konflisból szálltam ki valami gázlámpákkal, vagy mivel megvilágított helyen. A következő képben meg egy nővel voltam, akinek nem tudtam kivenni az arcát. Az egész valamikor a XIX. századi Franciaországban lehetett, ezt valahogy éreztem.Ébredés után egyszerűen nem értettem, hogy miért vagyok gyerek.
2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem sok vízzel kapcsolatos álmom és emlékem volt: vergődés benne, önfeledt úszkálás, jól éreztem magam a vízben, de aztán máskor meg valami tépte a húsom.
2012. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
84%
Igen, sokszor. Volt olyan hely, ahol még sosem jártam, mégis nagyon ismerős volt, amolyan deja vu érzés, mondjuk én hiszek a lélek vándorlásban.
2012. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek volt és van, ám legtöbben "képzelgésnek" veszik. Álomban jönnek elő gyakrabban. Ez nem holmi 'lélekvándorlás'/bár az is létezik/, hanem inkább egyfajta tanítás. Deni-atya
2012. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!