Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Azok a szülők, akik e cikk...

Azok a szülők, akik e cikk szerint választanak nevet gyermeküknek, tudatosan megválasztják mentalitását és visszamenőleg megváltoztatják a Karmát?

Figyelt kérdés

A gyerek neve sokszor nem spontán, hanem a szülők hosszas hezitálása után dől el.

Az Ezo tanítása szerint az előző élet(ek) Karmája meghatározza az újszülött életútját.

Ha viszont a szülők figyelembe veszik az itt

[link]

leírottakat, akkor ők határozzák meg a születendő kiskrampusz életútját.

Ilyenkor a Karma megy a lecsóba?



2016. szept. 23. 12:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mi van az ide született Dzseniferekkel, Rómeókkal?
2016. szept. 23. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom. Elolvastam a nevemhez tartozó küldetést,és szóról szóra igaz. Wow.

Nyilván nagyon kevés esélye van, hogy mindenkinél betaláljon ez a cikk,szóval nem gondolom,hogy nagy jelentőséget kellene tulajdonítani ennek.

2016. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mégis honnan tudnák a szülők a magzat karmáját?? A karma a cselekedeteink - ok-okozati összefüggésben. Majd az életútja szerint alakul és talán van olyan is, amit hozott -mint okot.

Erre mondták a régiek: az embernek meg kell találnia az igazi nevét. Erre utal a szerzetesrendeknél, hogy a szerzetes új szerzetesi nevet kap. A névválasztás a védőszenttel függ össze (és ez valóban értelmetlen lesz egy Dzsenifernél, vagy Brandonnál) A karma nem olyan lecsóbamenő- a cselekedeteinktől függ. Jó tettnek (ok) az okozatai is jók rossznak rosszak. Ezt persze nem ilyen könnyű látni, és az egész karmikus kötelékben (karmbanddha) van.

2016. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez mekkora baromság:)
2016. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, a Karma nem ezós, hanem vallási tanítás, hindu vagy buddhista.

Ez a név meghatározza a sorsod dolog, na ez ezós... és nem is látok benne sok értelmet. Először is, elég minimális a lista. Mi van az ezernyi másik névvel? Nekik nincs küldetésük? Plusz ezek szerint egy egyszerű névváltoztatással az ember olyan sorsot választ magának, amilyet csak akar, nagyon hihető :D

2016. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

sem az én nevem, sem a kislányom neve nem szerepel a listában, tehát mi kreáljuk a saját küldetésünket:-)))


ugye te sem gondolod komolyan h minden Sándor nyitott szívű és őszinte és minden Mária céltudatos és hagyománytisztelő?

2016. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy ennyi mindet jelent egy név. Szóval akkor a szülők figyelembe veszik az előző életét a karmát és miegymást? Nehéz lelet a szülők dolog és nekem erről semmit sem szóltak a szüleim. Mostmár értem milyen nagy teher volt rájuk. Kár, hogy feleslegesen teszik, mert lehet az embernek akármilyen jól csengő vagy kedvező spirális jelentőségű neve és még életútat is választhatnak neki, ha ő mégis letér arról a bizonyos kijelölt útról.
2016. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A név nem befolyáslja a karmát, viszont minden névnek van egy bizonyos rezgése, ami kihat a viselőjére, és ez sem feltétlenül a jelentésével függ össze. A cikk főleg a nevek jelentéséből indul ki, és abból von le következtetéseket, nem venném komolyan. De a név igenis fontos dolog, én mindenképp figyelembe fogom venni. Pl nem adnék olyan nevet, ami valami számomra negatív dologra utal. Csak pár példa: Dolóresz jelentése szenvedő Szűzanya, Ányos jelentése bántó, zsarnoki, Trisztán szomorúságra született.
2016. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez ott bukik meg, hogy az a többmillió zsidó azt választotta volna, hogy szappan meg lámpaernyő legyen belőlük. Ez kizárt.
2016. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
...ez a cikk amit belinkeltél egy nagy hülyeség, egy csomó név nincs benne,
2016. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!