Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaznak vehető ez aa cikk,...

Igaznak vehető ez aa cikk, vagy csak hozza az újság színvonalát?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 17. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A NASA megváltoztatta... inkább hagyjuk! Ne "csekkold" ezt az újságot, ha jót akarsz.
2016. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több helyen is olvastam.
2016. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak hozza az újság színvonalát.

A NASA egyszerűen készített egy asztronómiai oktatóvideót, amiben többek között arra is kitér hogy az állatövi csillagképek helyzete már nem ugyanaz mint pár ezer éve volt, néhány túlbuzgó asztrológus meg gondolkodás nélkül összemosta a tudományt és az áltudományt... de nem, a NASA eddig sem, és ezután sem fog asztrológiával foglalkozni!

2016. szept. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ennek örülök. Azért az elég kiábrándító lenne, ha a NASA ezzel foglalkozna. A horoszkópomat nem szoktam elolvasni, csak a számmisztika és a horoszkóp tulajdonságok miatt kérdeztem, mert azok igazak szoktak lenni 99%ban.
2016. szept. 18. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!