Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Valakinek a lelke megszeretne...

Valakinek a lelke megszeretne születni?

Figyelt kérdés
leirom a történetemet hátha van itt olyan aki érti ezt ,nem vagyunk bolondok normális család vagyunk csak elöre mondom a negativ hozzászolásokat inkább hagyjuk mert pont arra nincs szükségem.köszönöm....a párom nagyon furcsa mostanába türelmetlem ideges stb...annyira h már a szakitáson gondolkoztam..este haza jött és mindent elmondott mi is történik vele.elözö páromat ki meghalt látta de ez a dolog ahoz képest piskota:( szoval május ota csak azt álmodja h egy mély férfi hang azt mondja h szilvinek (nekem) fiu gyereket kell szülnie ameddigre ránézne h kimondja addigra fel kel.csak ezt álmodja május ota.a párom pizza futár s tegnap egy öreg férfi állt meg előtte nagyon csunya ormotlan érthetetlen nyelven elkezdett beszélni hozzá.ez elött egy héttel is ugyanez.elhajtott onnan kapott egy cimet egy földesut fele kellet menni ahogy oda beért szakadni kezdett az esö meglátott egy nöt egy gyerekkel a karján aki sirt oda ért gondolta elviszi öket ne ázzanak.megállt lehuzta az ablakot és egy nagyon ronda nö volt szintén elkezdett hozzá beszélni mély ormotlan nem emberi nyelven.onnan is eljött gyorsan.erre aznap 4 olyan cimet kapott ahol 40éve nem laknak egy puszta közepén lakatlán ház.senki nem volt ott gyerek sirást hallot,a negyedik cimre a fönöke ment ki az is ugyanilyen ház sehol senki csak a gyerek sirás...bement a pizzázoba a párom kicsit beszélgettek az auto az ablak alatt állt persze bezárva.egyszer csak hallják csapodik...jolvan nem foglalkoztak vele erre a diszpécser kinéz és háromszor kinyilik az ajtaja és bevágják persze nem volt ott senki....nagyon kivagyunk ez miatt és minden vágyunk egy közös gyerek lenne de igy nem .párom már azt is mondta h nem sokáig birja ezt tesz rola h többet ne álmodjon 😞
2016. okt. 14. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. A bolondokkal meg vigyzázni kell. Lehet szórakoztak a futárral, de attól még nem kell a genocide.
2016. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jo és mi van az álmokkal?
2016. okt. 14. 12:28
 3/11 A kérdező kommentje:
valaki aki esetleg ért ezekhez a dolgokhoz?
2016. okt. 14. 12:30
 4/11 Shai-Hulud ***** válasza:
Mondjuk egy pszichiáter?
2016. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyunk bolondok hidd el ez vmi más ami történik velünk
2016. okt. 14. 13:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Szép creepypasta.
2016. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na látom senki nem hisz nekem....hiba volt ide irni ugy látom..kösz
2016. okt. 14. 19:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már tapasztaltam és hallottam durva dolgokat, hidd el. A probléma a sztoriddal, hogy túl komplex, gyakorlatilag minden sorban (merthogy mondatokra nemigen tagolod) van valami teljesen abszurd, hihetetlen részlet, látszik, hogy arra ment ki az egész, hogy valami ijesztőt alkoss, még a befejezéssel is próbálsz odavágni, na, ettől hiteltelen az egész. Plusz a rossz helyesírást sem kell ennyire erőltetni, az is lebuktat.
2016. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pedig higyjétek el minden szavam igaz sajnos
2016. okt. 15. 08:53
 10/11 anonim ***** válasza:

amig nem tudsz fenykepes bizonyitekokat, illetve hangfelvetel bizonyitekokat produkalni, addig senki nem fog teged komolyan venni


a parodnak gondolom van okostelefonja, azzal lefotozhatja a gyanus alakokat, a teloval a "mély ormotlan nem emberi nyelven"-t is rogziteni tudja. Egyebkent pedig beszerezhet egy autos kamerat, ami szinten lat/hall.


Ha rogzitett nehany bizarr esemenyt, akkor gyere vissza es talan talalsz vkit aki tud segiteni.

2016. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!