Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3napig nem eszek semmit...

Ha 3napig nem eszek semmit csak vizet iszok mennyit fogok tőle fogyni? Kb hány kilót? Jó most az olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi h mekkora hülye vagyok stb. csak ha van valakinek tapasztalata és megszeretné velem osztani akkor azt kérem írja le.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :)
2009. júl. 11. 23:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
2-3 kilót tapasztalatból mondom.
2009. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
És te 3napig nem ettél semmit sem? és mennyit ittál ? És mit?
2009. júl. 12. 00:08
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
napi 3 liter gyümölcs teát cukor nélkül meg reggel egy tejeskávét, édesítöszerrel,de nem 3 napig csináltam hanem 7 napig és lement 6 kiló:)
2009. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
én szerda reggelig szeretnék jó sokat fogyni v h mondjam :D szal addig koplalok jó nem eszem semmit sőt ha tudnék akkor még ha kell futok is csak nem szeretnék össze esni... ahj :s .... most úgy bezabáltam este és olyan büntudatom van... és olyan rossz.... muszáj lesz szerdáig fogyni pár kilót :/ valami jó tipped nincs azon kívül h ne egyek meg igyak sokat meg tornázzak? :D jó bocsi cska kétségbe vagyok esve :S de köszönöm a válaszaidat :)
2009. júl. 12. 00:26
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
szerintem ne tornázz,mert szédülni fogsz én sem tornáztam emiatt am hány kiló vagy és milyen magas? az első 3 nap nagyon szar lesz,mert kívánni fogod a kaját nagyon, utána már nem legalábbis nálam ez volt
2009. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon nem lenne szerencsés ha addig nem ennél semmit. Szerintem legalább egy kevés csirke, vagy pulykahúst esetleg egy kevés rizzsel(esetleg salátával) mindenképp egyél.
2009. júl. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok és szerda reggel 51.9 kg voltam... de tgnap este meg ma este bezabáltam.... bírni bírni fogom az tuti... csak igen az edzés félek h rosszul lennék tőle.-mert elájulni azt nem szeretnék... :S
2009. júl. 12. 00:31
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

170 cm mellett 60 kg-nak kéne lenned, az lenne az egészséges.

Amúgy ha léböjtkúrát csinálsz, akkor ne hirtelen kezd és ne hirtelen fejezd be, hanem fokozatosan. amúgy 3 nap alatt tényleg lemehet 3 kiló is...

Arra nagyon figyelj, hogy a koplalások után a szervezet egy ideig sokkal jobban raktároz, vagyis ugyanannyi kajától egy hetes koplalás után sokkal többet (akát kétszer annyit) szedhetsz fel, mint a koplalás előtt, mert a tested fel akar készülni a következő táplálék nélküli időszakra... Ez is tapasztalat, bár én nem fogyózás miatt nem ettem sokszor...

2009. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
igen tudom :s ... most szerdáig muszáj lesz koplalnom aztán majd csütörtökön már majd fokozatosan fogok enni gyümölcsöt ... csak most hirtelen nagy muszáj lesz és nagyon boldog lennék h ha téll lemenne 3kiló ... sajnos nem hinném h több lefog menni pedig nagyon jó lenne :/ ... gondolom akkor te a stressz miatt nem ettél... nem rég én is voltam így aztán onnan jött az h ha most ilyen jól ment akkor ha már tudnék enni akkor inkább fogyózom és így könnyebb volt számomra... köszönöm :)
2009. júl. 12. 00:45
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
neked nem is kéne fogynod inkább híznod.
2009. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!