Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy a reinkarnációja...

Lehet hogy a reinkarnációja vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mostanában rábukkantam egy kislányra az interneten, Jonbenét Ramseyre. A kislányt 1996-ban megölték, 6 évesen. Mikor megláttam róla egy képet mutattam anyának és a kislány teljesen úgy nézett ki mint ahogy en kiskoromban és ezt több barátnőm és ismerősöm és családtagom is alátámasztotta hogy hasonlítunk(annyi különbséggel hogy nekem barna hajam és szemem van). Szerintetek lehet hogy a reinkarnációja vagyok vagy ez csak egy véletlen "egybeesés". A válaszokat előre is köszönöm :3
2016. okt. 16. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak véletlen. :D
2016. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fajunk több milliard egyedet tartalmaz...a hadonlósagok felbukkanása szerintem nem olyan nagy dolog...pl nekem is rendszeresen köszönnek vad idegen emberek...jó a memóriám és tudom hogy nem ismerem őket...ezaltal gondolom hogy nagyon hasonlíthatok valakire.

A reinkarnáció sokkal mélyebbröl tőr fel...

Emlekeid vannak olyan dolgokról amiket itt ebben az életben nem tettél és nem történtek meg.

Persze nem zarom ki az elméleted de szerintem az a legjobb ha googlizol kicsit...

Keress olyan eseteket ahol reinkarnációs emlékekröl olvashatsz.

29/F

2016. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Korod szerint még rengeteg időd van a reinkarnációt tanulmányozni. Tedd azt, hogy tisztában légy annak állítólagos mikéntjével.

Élők között is találsz olyanokat, akik hasonlítanak egymásra, pedig nem is ismerősei a másiknak.

2016. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
esélytelen
2016. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze tudom :) csak a kislányban magamat láttam es erről jutott eszembe ez a feltevés. Igen tudom elég sokan hasonlítanak egymásra, engem is már számtalan emberhez hasonlítottak és kevertek is össze emberekkel:D és abban a is van valami hogy azért hasonlítunk mert a Biblia szerint egy emberpártól vagyunk :) Köszönöm a válaazokat :)
2016. okt. 16. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet.

Esélyben kérdeztél.

2016. okt. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
nincs reinkarnáció. keleti téveszme.
2016. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is: miért kellene egy új inkarnációnak fizikailag hasonlítani egy korábbira? Simán lehettél előző életedben fekete férfi is.

Másodszor: a legtöbb (!) lélek nagyjából egy emberöltőnyi időt tölt el a köztes térben az újbóli inkarnálódás előtt, ez alól csak nagyon kevés kivétel van. Ennek több oka van: fel kell dolgozni a leélt élet tapasztalatait, addira élik végig az életüket azok, akikkel egy lélekcsoportba tartozol, és csak így születhettek egy időben újjá, stb. A kislány halála és a te születésed között ehhez túl kevés idő telt el, úgyhogy nagyon kicsi rá az esély. (Kisgyerekeknél előfordulhat, hogy hamar újjászületnek, de akkor ugyanabban a közegben, az eredeti lélekcsoportjuk tagjainak a körében.)

2016. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző, te komolyan hiszel ebben?
2016. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő! Ha te nem hiszel ebben akkor legyél szíves és erre a kérdésre ne adj több választ mert nem az volt a kérdésem hogy hiszel-e ebben hanem hogy ez lehet-e és mi sem szólunk bele a te hitedbe akkor neked miért kell beleszólni mások hitébe? Utolsó előtti pedig teljesen igazad van mert tényleg nem biztos hogy hasonlítok az előző életemben lévő testemre csak rémísztő a hasonlóság :) csak érdekelt volna ez az egész hogy mások mit gondolnak :) köszön szépen az eddigi válaszokat :)
2016. okt. 20. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!