Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet hogy a reinkarnációja...

Lehet hogy a reinkarnációja vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és mostanában rábukkantam egy kislányra az interneten, Jonbenét Ramseyre. A kislányt 1996-ban megölték, 6 évesen. Mikor megláttam róla egy képet mutattam anyának és a kislány teljesen úgy nézett ki mint ahogy en kiskoromban és ezt több barátnőm és ismerősöm és családtagom is alátámasztotta hogy hasonlítunk(annyi különbséggel hogy nekem barna hajam és szemem van). Szerintetek lehet hogy a reinkarnációja vagyok vagy ez csak egy véletlen "egybeesés". A válaszokat előre is köszönöm :3
2016. okt. 16. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

"Ha te nem hiszel ebben akkor legyél szíves és erre a kérdésre ne adj több választ mert nem az volt a kérdésem hogy hiszel-e ebben hanem hogy ez lehet-e"



a kérdésre válaszoltam, sajnálom, hogy nem érted.


mivel a reinkarnáció 1 keleti téveszme (bizonyíthatóan) ezért a válasz a kérdésedre az, hogy senkinek ne lehetsz a reinkarnációja, mert az csak 1 kitaláció.



igaz, abban hisz mindenki amiben akar, de ha téveszmében hiszel, magad látod kárát.

2016. okt. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!