Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez karmikus, előző életbeli...

Ez karmikus, előző életbeli kapcsolat jele?

Figyelt kérdés

Van egy hiresség akivel eléggé keszekusza úton "ismerkedtem meg " eleinte a nevét sem tudtam még is foglalkoztatott és szerettem amit csinál ... Aztán egy hosszú időszakra elfelejtettem , de egy véletlen folytán évek múlva megit megtaláltam és most már tudatosan foglalkozom vele ... Mindig találok módot hogy kapcsolatban lehessek vele pedig messsze él és az országunk közelébe sem jön ... Még az is összejött hogy hatalmas szerencsével eljutottam egy rendezvényére ... Ami pedig méginkább nem hagy nyugodni az az hogy az első perctől hogy láttam az arcát valami furcsa nosztalgikus érzésem lett és olyan mintha "újra" megismertem volna ... Emellett akaratlanul is folyton régies , leginkább reneszánszos dolgokkal párositom magamban ... Még egy fura dolog hogy néha támadnak megérzéseim pl a hogyléte felől és ezek nagyon nagyszámban aztán igaznak bizonyulnak ... Illetve szinte már ijesztő arányban fordul elő az hogy olyasmit csiál amit szeretném hogy csináljon ( ez igy furán hangzik,de ugy értem pl elválal olyan filmszerepet amit mindig akartam hogy eljátszon ... ilyesmik )

Időnként nem tudom eldönteni hogy ennyire ráhangolodtam csak ( ha létezik ilyen ) vagy esetleg valamikor ismertük egymást és most eből adódik hogy vannak ilyen fura dolgok ?

Én is kicsit szkeptikusan állok azelőző életekhez ... De ez a dolog masszivan tartja magát ...igy már ez is megfordult a fejemben ...

Mit gondoltok ?

Van valami módszer hogy biztosabban tudjam ismertük-e egymást ? Hogyan tudhatnám meg mikor találkoztunk ?



2016. aug. 2. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
EZ a fantázia es az elme önmanipulációja
2016. aug. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Ő férfi volt előző életében, és te is. Te voltál a meleg szeretője. Kiderült, ezért megölt téged, majd magát is. Pont mint Rómeó és Rómeó(na). Most te nő vagy. Ő most egy török művész. Mikor rátaláltál a neten fura érzés fogott el. Előbukkantak az előző életedből megmaradt érzések. blabla... Ezt a mesét már nem tudod felülmúlni, ezért pár havonta bedobod.
2016. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Skorpió87 ***** válasza:
Ezt nevezik lélektársi kapcsolatnak. Olvass róla, magadra fogsz ismerni. Nekem is voltak érzéseim. Éreztem a másik lelkét, mikor rágondoltam, az érzéseit... Szeretnék többet megtudni erről, hogy miért van, mi sül ki ebből a kapcsolatból. Természetesen a szimpátia kölcsönös. :)
2016. aug. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Skorpio87

Igen próbálom én is olvasni erről amit lehet . Köszönöm a válaszod :)

2016. aug. 3. 03:25
 5/6 anonim válasza:
Ki az a híresség?:)
2016. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nem cseszteteskepp de en ketszer belefutottam Bayer Zsoltba tiz ev kulonbseggel, mindketszer koszontunk egymasnak (egyebkent nem tudom miert nem is ismerem:-))) de nem gondolom, h barmi kozunk lenne egymashoz:-))


A masik fazon akibe haromszor is beleutkoztem egy ismert egyuttes enekese, ismet, kizart h barmi kozom legyen hozza:-))

2016. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!