Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Írót keresek képregényhez....

Írót keresek képregényhez. Hol érdemes kutakodni? (paraméterek lent)

Figyelt kérdés

Sajnos az írás nem az erősségem, ezért szívesen összeállnék valakivel egy képregény erejéig.


Elsődlegesen az ifjúsági fantasy érdekelne. Állatokat jobban szeretek rajzolni, így az állatszereplős történetek (vagy furryk) jobban tetszenének, de tudom, hogy sajnos kevesen foglalkoznak ilyesmivel, szóval inkább a story-ra mennék rá.


Nem feltétlenül már kész történet képregényesítéséről lenne szó, lehet közösen kitalált is, de ami számomra fontos, hogy legyen bemutatóanyag (nálam is van), ami alapján láthatom, hogy hogyan ír az illető.


Elsősorban 20 év alatti személyre gondoltam, de nyilván az illető személyiségétől függően másról is lehet szó.



2016. júl. 16. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen céllal készítenéd?.D
2016. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsősorban szórakozásból. Nem kifejezetten arra hajtok, hogy bevétel legyen belőle, mert a tapasztalatok alapján ezek fuccsolnak be a leghamarább, szóval egy olyan online képregény lenne, amivel mindkét fél élvezettel foglalkozik. :)
2016. júl. 16. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne.

Már csináltam pár képregényt, jelenleg művészeti szakközépiskolába járok grafikus szakon, de írok is történeteket.

2016. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!