Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A test halála után lelkünk...

A test halála után lelkünk találkozik elhunyt szeretteink lelkével?

Figyelt kérdés

Ez így érthető, de mi van a sok válással? Új család, új gyerekek, titkolt viszonyok.... Tehát ha valaki él 10 évig valakivel házasságban, és gyerekeik születnek, aztán elválnak és mással élnek 10 évig, megint gyerekek születnek...., akkor így majd összejönnek, mint egy nagy-nagy család, szeretetben? Vagy szelektálva van ez valamilyen formában? Mondjuk az érzelmi összekapcsolódottság számít? vagy ezeknek a földi szerepeknek már nem lesz jelentősége? De akkor a lelki társ, aki életről életre az....?

Aki érti ezt, megmagyarázná?


2017. jan. 24. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

“Két magzat beszélget az anyja hasában :

– Mondd, te hiszel a születés utáni életben ?

– Persze. A születés után jön az élet. Talán azért vagyunk itt, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.

– Lárifári ! A születés után nincs semmi ! Onnan még senki nem tért vissza ! S különben is, hogy nézne ki ?

– Azt pontosan nem tudom, de úgy érzem, hogy ott mindenhol fények vannak… S talán a saját lábunkon fogunk járni, s a saját szánkkal eszünk.

– Ez már végképp ostobaság ! Járni nem lehet ! S még, hogy szájjal enni ?! Nevetséges ! Hát nem látod a köldökzsinórt ? S ha már itt tartunk, gondolkodj el egy picit : azért nem lehetséges a születés utáni élet, mert a köldökzsinór túl rövid.

– Igen, de szerintem valami biztosan lesz, épp csak máshogy, mint amit itt életnek nevezünk.

– Ostoba vagy. A születéssel az élet véget ér, és kész.

– Figyelj, nem tudom pontosan mi lesz, de majd a Mama segít nekünk…

– A Mama ? Te hiszel a Mamában ?

– Igen.

– Ne nevettesd ki magad ! Láttad már valahol ? Egyáltalán látta már valaki ?

– Nem, mert itt van körülöttünk. Benne élünk. S bizony, neki köszönhetjük, hogy vagyunk.

– Na, most már hagyjál békén ezzel az ostobasággal, jó ? Majd akkor hiszem a Mamát, ha látom.

– Látni nem tudod, de ha elcsendesedsz, akkor hallhatod az énekét, érezheted a szeretetét. Ha elcsendesedsz, érezni fogod a simogatását, érezni fogod óvó kezét.“

2017. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

...egyébként akár folytathattam volna az idézetet eképpen:


- Hah...! Önámító érzelgősség! Na de ééén, ééén, kérem, realista vagyok!


;)

2017. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!