Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ő lehet (akár) az ikerlángom?...

Ő lehet (akár) az ikerlángom? Ezek az érzések másokkal is megtörténnek, akinek van ikerlángja?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, amióta először megpillantottam. Villám hasított belém, egymásra tapadt a tekintetünk, összemosolyogtunk, óriásit dobbant a szívem. Ez játszódik le már vagy 2,5 éve, amikor összefutunk, de a mosolygás elmarad.

A probléma ott kezdődik, hogy nem lehet köztünk semmi, mert:

- jár valakivel, elhappolták előlem, mielőtt kezdeményeztem volna.

- másrészt mindig lebénulok a közelében, ájulás közeli állapotba kerülök, meg se bírok szólalni, ha ő ott van, s halálosan ver a szívem, irgalmatlanul zavarban vagyok. Képzeljétek el életetek legnagyobb kínos pillanatát, amikor zavarban voltatok, s annak vegyétek a 200-szorosát. Nos, így érzem magam a közelében.

- nem lehet köztünk semmi, mert - kapcsolódva az előzőekhez - nagyfokú önbizalomhiányban és szociális fóbiában szenvedek, már legalább 7 éve. Most leszek 22 éves, fiú vagyok. Társaságban rosszul érzem magam, zavarban vagyok, főleg, ha idegenek is vannak ott.


Összegezve: - úgy érzem, ő a legszebb lány, akit valaha eddig az életemben láttam

- olyan gondolat futottak át a fejemben, amikor először ránéztem, hogy "Jézusom, hát itt van Ő, az Igazi!" és végigfutott bennem, hogy ő egyszer a feleségem lesz.

- félek tőle, olyan szorongás tör rám, amikor a közelébe kerülök, hogy gyakorlatilag ez már nem is szorongás, hanem pánikroham


Ezeket az érzéseket kiválthatja egy ikerláng? Voltatok már ilyen helyzetben? Lehet-e úgy valaki az ikerlángom, hogy a lány nagyon szép, én pedig átlag alatti srác vagyok?



2017. márc. 7. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Én un. komoly ezósnak tartom magam és soha nem hittem el semmit csak amit megtapasztaltam . Én az ikerlelkek kifejezést szoktam használni erre a dologra . A saját bőrömön tapasztaltam , hogy egy dolog a szerelem és egy másik dolog ha olyan szinten tudok azonosulni valakivel , hogy egynek érzem magam vele . Ez természetesen szerelemmel indul , aminek a hevessége csökkenhet de az egység érzése mindig ugyanaz marad . Az lenne a legjobb ha az ilyen emberek együtt élnének de ez nem mindig jön össze . Ilyenkor meg kell tanulni a másik nélkül élni ami egy nagy feladat .

Ha azon kívül amit írtál nincs más dolog ami gátoljon , azt ajánlom tudasd valahogy azzal a lánnyal amit érzel , így legalább a nyugalmad meglesz , tudván , hogy amit lehetett az megtetted .

2017. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Tudod ki az ikerláng? :-)


Én együtt vagyok az enyémmel, de sajnos életem legnehezebb döntése volt. Nincs visszaút

Nagyon sokan felvágnak ezzel a szóval közben meg a mély értelmét nem is ismerik

mindenkinek teljesen egyedi az ikerlàngja nincs általános séma rá

te érzed, te tudod hogy ő e valójàban

ha valaki azt mondja hogy ő az... vagy ő nem az... akkor ne higyj neki mivel nem tudhatja! CSAK TE :-)


ha privátban irsz, szivesen segitek rávezetni a megoldásra :)

2017. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Fish1 ***** válasza:

Lehet, hogy igen, lehet hogy nem.

Ha ez a "ő az igazi, ő lesz a feleségem dolog" dolog gondolatként futott végig rajtad, akkor ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Ha megérzés, intuíció, belső hang (nevezd aminek tetszik) volt, akkor lehetséges.

A lefagyást nem ennek a számlájára írnám, hanem inkább a félénkségedére és az önbizalomhiányra. Jártam ilyen cipőben én is régen, és amikor rámnézett a pasi, aki tetszett, végem volt, 2 értelmes mondatot nem bírtam kipréselni magamból. Nem is jöttünk össze, de mai fejjel már azt gondolom, hogy nem is kellene, mint pasi. Szóval szerintem ezt ne húzd rá az ikerláng dologra. :)

2017. máj. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hát ez jó. Miért ne lehetne úgy az ikerlángod, hogy ő 'szép' te meg szerinted átlag alatti vagy?
2017. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kapcsolattípusok – Lélektestvér-Duálpár-Ikerláng


alapvetően három párkapcsolat?típussal találkozom, amelyek általában jól elkülöníthetők egymástól. Ez azért izgalmas kérdés, mert az első néhány találkozás után rendszerint azonnal nyilvánvalóvá válik, hogy melyikről van szó, s ha képesek vagyunk megállapítani a típust, könnyebben kikerülhetjük az esetleges buktatókat is.


[link]

2018. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lehet ikerláng, meg lehet, hogy nem az. Én azt olvastam erről, hogy az ikerláng kapcsolat nagyon nehéz, de ezzel mindketten sokat tanultok, fejlődtök.

Történt a kérdés kiírása óta valami fejlemény?

2018. okt. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Pár sor elolvasása után;

Nem, és messze nem vagy oly állapotban, hogy tapasztald az ikerlángod.

2019. febr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak amolyan első látásra szerelem.Nem mintha az kevésbé lenne kellemes, persze ha viszonozzák is.

Volt részem ilyenben is, meg a másik félében is,amit ikerlángnak neveznek, majd írok privit, mert kicsit hosszu és dolgom van.

2019. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!