Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » El lehet kerulni egy karmikus...

Panka91 kérdése:

El lehet kerulni egy karmikus kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Volt egy parom. Nem sokaig. Egy honapig. Egy honap utan lett neki valaki mas. Engem elhagyott. Amikor megismerkedtem vele, valami furat ereztem. Nem tudtam mi az... Egyszeruen csak mas volt szamomra, mint a tobbi. Nem tudom leirni megfogalmazni mi az a fura erzes, amit O valt ki belollem. Pozitiv ertelemben ertem. Hiaba hagyott el En valahogy megis azt erzem, hogy ennek itt meg nincs vege. Ez csak atmenet. Jartam josnonel, aki azt josolta, hogy vissza ter hozzam stb. Nem biztam ebben, szoval josoltattam egy masik novel is. Benne sem biztam. Vagyis mind kettejukben bizok mert mar bizonyitottak a tehetseguket, de szamomra hihetetlen volt, hogy mint ket holgy ugyan azt josolta... Hat vegul fel hivtam egy ezo jost. Az a holgy nem tudott rolam semmit sem. Nem meseltem magamrol. Azt mondta, hogy hiaba szakitottunk van egy le nem zarult kapcsolatom. Ez egy karmikus kapcsolat. Megnezte a kartyat szamomra es a volt paromera egyutt is. Azt mondta, hogy O az. Vissza fog jonni, hazassag lesz belolle, mert ennek igy kell lennie. Ez a sorsunk, mert ez egy karmikus kapcsolat. Tanulnunk kell egymastol, es egyutt kell fojtatnunk az eletunket. Az szeretnem kerdezni, hogy megha ez karmikus kapcsolat is, el tudom kerulni? Mijd harom holgy ugyan azt mondta, de en nem szeretnem ot vissza fogadni. Tisztan erzem, hogy mas lettem, es O utana johet barki nem lesz olyan. Vissza fogadni akkor sem szeretnem ot. El tudom ezt kerulni valahogyan? Egyaltalan, ha el lehet egy karmikus kapcsolatot kerulni, akkor mi tortenik? Olyan, mint ha a suliban kihagynek egy napot? Vagy ez elkerulhetetlen, es ezek szerint vele kell leelnem ezt az eletemet? Elore is koszonom az ertelmes valaszokat, es remelem ertitek mire gondolok.

2017. ápr. 8. 20:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Tőled függ milyen irányba tereled a dolgokat . Ha mindenáron arra törekszel igen elkerülheted de valahogy mindig keresztezik majd egymást útjaitok . Ám előbb válaszold meg magadnak ezt a kérdést : El akarod kerülni ezt a kapcsolatot ?
2017. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
25%
Nincs olyan, hogy karmikus kapcsolat. Te döntöd el, hogy mit csinálsz. Mennyibe került amúgy, amit én ingyen megmondtam volna?
2017. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Igen el. Az eszem az elakarja kerulni. A szivem az nem. De megis azt erzem, hogy ha akarom ha nem vele leszek. Egyszeruen mas lettem. Valami van benne, amit tisztan erzek, hogy masnal mar nem fogom erezni. Az eszem azt mondja ne keljen. A szivem pedig teljesen mast erez. Hiaba szakitottunk azt erzem, hogy meg nincs vege...Mintha ha akarnam ha nem akkor is O lenne a sorsom a ,,vegzetem,, legalabb is ebben az eletben. De az eszem akkor sem akarja.
2017. ápr. 8. 20:39
 4/33 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Ismerem ezt az érzést valamennyire.

Kellemetlen. Az érzések csak tönkretesznek. Aki elárult legalább azt ne add be, hogy esélyt érdemel, ha bűntetést nem is.

2017. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Bevallom, ahogyan megcsalt, es elhagyott O nem volt egyenes... Emberileg emiatt En mas embert szerettem volna tarsamul. Bar ettol a csunya huzasatol fuggetlenul sok mas dologban O ra vagytam. De ahogyan elhagyott azalapjan nem akarom ot. Viszont a legtobb tulajdonsaga olyan, amire mindig vagytam, ugy ereztem erre van szuksegem. Ha elkerulom ezt a kapcsolatot, es kizarom az eletembol, akkor lehetek meg boldog? Marmint ugy ahogyan vele lehettem volna, es voltam is? Vagy tobb ilyen nem lesz mar az eletemben? Inkabb ugy kerdezem, mintha O lenne az igazi akit nekem szantak, de en megis massal leszek akkor mi van?
2017. ápr. 8. 20:48
 6/33 A kérdező kommentje:
Igen Lucifer! En is igy vagyok vele. Pont ezert nem akarom.De ez most mas. Mintha ezzel, hogy nem akarom ot a sorsomat akarnam elkerulni.
2017. ápr. 8. 20:50
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Senki nem szánt semmit senkinek.

Boldogság meg ha feltétlen kell, nem attól leszel, ha kidobnak, mint egy wc kefét. (ráadásul önmagadként és nem szolgaként eladva magad).

2017. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szív vagy ész a két örök ellenség . Bármelyikre is hallgatsz eme két szerv közül szenvedés lesz a vége . Ám ha az eszedet választod idővel enyhül majd a kín míg ha a szíved ez esetben előfordulhat hogy a fájdalom és boldogság kettősének áldozata leszel ami csak jobban tönkre tesz majd . Nehéz döntés főként ha "párod" ( igen , magam is látom hogy most nem beszélhetünk kapcsolatról ) kicsapongó , korántsem megbízható . Három jós is azt mondta hogy együtt kell lennetek , tanulnotok , élnetek ? Ugyan miért kellene ? Mindenki saját sorsának alakítója . Ha nem szeretnéd őt ismét életedben tudni akkor mindent meg kell tenned hogy ne kerülhessetek kapcsolatba . Értem ezalatt telefonszám cseréjét , kerülni azon helyeket ahol összefuthattok és még sorolhatnék nem kevés dolgot .
2017. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Boldog ugyan mással is lehetsz de emléke nyomot hagy benned . Mi van ha ő az igazi kit neked szánt az ég ? Erre csak az idő adhat választ. De kérdem én mi van akkor ha ő csak egy állomás az igazi felé vezető úton ?
2017. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Igen. A baj az konkretan, hogy ettol a hibajatol fuggetlenul, mindenben az az ember volt akire vagytam. Mert ettol fuggetlenul mas problema nem volt vele. Az elso pillanattol azt ereztem, hogy ennek igy kell lennie. Es attol tartok, hogy ha kizarom az eletembol, akkor egy vissza nem tero dolgot zarok ki. Mondjuk ugy leegyszerusitve, hogy valaki megtalalja az igazit, de megis massal eli le az eletet. Hiaba nem olyan de megis massal. Ez most csak egy hasonlat volt...
2017. ápr. 8. 20:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!