Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek ez egy "angyali...

Szerintetek ez egy "angyali üzenet" vagy csupán véletlen?

Figyelt kérdés
Pár hete unalmamban olvasgattam cikkeket angyalokról, és találtam egy olyat, amiben azt írják, hogy ha véletlenszerűen találsz fehér tollat, akkor az angyali jelenlétre utal. Másnap hármat is találtam a szobámban (nincs madarunk, és egyik párna stb. sem szakadt szét). Gondoltam furcsa egybeesés. Múlt héten szintén találtam 1-2 angyalos cikket, meg rendkívül tudományos számolás alapján megtudtam melyik angyal is az őrangyalom, gondoltam ha valóban ő az, küldjön egy újabb tollat. Másnap valóban ott volt egy fehér toll. Általában szkeptikus vagyok ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, de ez már tényleg sok véletlen egybeesés lenne.
2016. szept. 4. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ha sok tollat kérsz, akkor nyithatsz egy üzletet.
2016. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
26%
Érdekes, feltéve ha a sztori nem pusztán fikció. Én őszintén nem hiszek a keresztény hitéleti tételekben. Ennek több oka is van, de hiszek abban, hogy vannak olyan dolgok, amik túlmutatnak a biológiai vagy a jelenlegi műszaki észlelésen. A világ jóval több, mint amit látunk belőle. Hogy ez túlvilági üzenet vagy valami misztikus hatás eredménye lenne? Személy szerint én nem hiszem, pusztán csak véletlen, de attól még lehet, elvégre ki tudja? :D
2016. szept. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
5%

Biztos kis puttó volt, vagy már nagy öreg, hogy csak így tudta kifejezni magát.

Ha csak nem az eszedbe akarja nyomni a fehér tollakat.

2016. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Biztos, hogy angyali üzenetet kaptál, hogy veled vannak! kommunikáj velük, és kérd meg őket, hogy legyenek jelen az életben legyenek segítségedre még a leg apróbb dolgokban is. Ezt viszont csak akkor teszik meg, ha megkéred őket, mert a kérésed nélkül nem avatkoznak az életedbe, mivel szabad ember vagy, és vagyunk mindannyija, ne felejtsd el soha megköszöni a segítségüket bár mivel kapcsolatba is kéred őket. n éz , keresd meg arkangyalok neveit, és megtudod, hogy melyik miben lehet segítségedre! szerencsés ember vagy!ha valóban érdekel, és hiszel az angyali vezettetésben írj privit!
2016. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Eddig én sem hittem, vagyis inkább nem is gondolkoztam ilyeneken, de a történet nem fikció, még mindig megvannak a tollak :)

Viszont ezek után elkezdett érdekelni a téma.

2016. szept. 4. 23:03
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nyilvánvalóan angyalok. Hát ha tollakat találsz a szobádban, miközben róluk olvasol az egyértelmű bizonyítok arra, hogy létezik isten és léteznek angyalok, démonok, sáskajárás meg tüzes szekér. Hallelujah!
2016. szept. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Tehát az angyalok úgy üzengetnek a földi halandóknak, hogy kitépik a madár tollát?

Ez csak annyira üzenet, mintha valaki feladó nélküli üres borítékot postáz bárkinek.

2016. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A vicc ebben az, hogy az angyal és a szárnyak között semmi összefüggés sincs!

Az angyaloknak nincs szárnya! A szárny egy szimbólum, mely arra utal, képes repülni vagy a magasból szállt alá, ilyesmi.

Manapság az emberek is képesek repülni, bár jobbára inkább csak siklanak.

Szóval előbb olvass utána mi is valójában az angyal és hogyan képesek kommunikálni, mielőtt ilyen ezos következtetéseket vonsz le, melyek alapból hibásak.


Amire rákérdeztél ám csak egy babona. Ha fehér tollat találsz, akkor angyalok üzennek neked. Ha feketét, akkor a halál les rád.

Eleve kétlem, hogy rendes nagy tollakat találtál a szobádban, így ez az egész kérdésed már nem igazán állja meg a helyét.

2016. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Miutàn olvastalak most én is làttam tollat a lépcsőhàzba..biztos égi jel :) vagy a szomszéd ìgy üzen :) nagy ezo fan :)
2016. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kedves 8. válaszoló!

Úgy látom elkerülte a figyelmedet írásomnak az a része, hogy egy cikket olvastam, amiben ez állt :D

Meg az is, hogy egyébként nem foglalkozoma témával...

Többiek pedig...ha már tényleg nincs életetek, és az a legfőbb szórakozás hogy egy ilyen oldalon jól megmondjátok a véleményetek, legalább némi humorérzékkel tennétek mint azt Lucifer-666 tette...

2016. szept. 5. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!