Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég nézegettem a neten, hogy mi történt a születésnapomon, amikor megláttam, hogy egy nem olyan híres, de hírhedt ember pont akkor hunyt el. Azt tudni kell, hogy nem magyar nemzetiségű volt, sőt nagyon távoli helyről származott. Olvastam róla a wikipédián és a története szinte megsiratott. Egy hete találkoztam egy fiúval, aki onnan származik, ahonnan az az ember. Felfogni se tudom az egészet. Szerintetek létezik előző élet? 15/l

2017. ápr. 9. 16:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Nem tudom. Én ugy vagyok vele hogy félig hiszek benne és félig nem.
2017. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
74%

Amit leírtál annak semmi értelme.


És mit keres a tini párkapcsolatokban? :D

2017. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért nincs semmi értelme? max a "válaszodnak" nincs értelme
2017. ápr. 9. 17:16
 4/12 anonim válasza:
77%
Naa ne lény ilyen lobbanékony tini:$
2017. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
83%
*légy
2017. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek, de amúgy szerintem nemnagyon lehettél te az a híres ember, mert a gyerek még eltölt 9 hónapot az anyaméhben is; de amúgy már érdekesség képpen hallottam olyat, hogy lélekcsere, és hogy valakinek még 3 éves kora előtt megváltozott a szemszíne; meg még hallottam egy ilyen sztorit, a youtubon is fönt van; amúgy elvileg nincsenek véletlenek, ami véletlennek tűnik, valaki azt mondta, hogy Isten álruhában; szóval lehet, hogy dolgod van azzal az emberkével, aki onnan származik; lehet, hogy ez egy jel volt neked. De lehetett akár az is a cél, hogy csak egy kicsikét elgondolkodtasson. Amúgy szerintem ez volt az a videó: youtube.com/watch?v=SXNt8QTrafo
2017. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
A reinkarnáció az az amikor újjá születünk az előző életünk emlékei nélkül?
2017. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző, jaja. Ha innen elmegyünk, akkor hazatérünk a Mennybe, ott vagyunk egy darabig, aztán , ha van még dolgunk, akkor visszaszületünk. És azért nem emlékszünk elvileg az előző életekre, nehogy rányomja a bélyegét a mostanira, hogy valaki egész következő életében azon emésztené magát, hogy mennyire rossz ember volt, mennyi mindenkinek ártott, okozott gyötrődést. És akkor ezért félig-meddig tisztalap; de amit előző életeinkben elrontottunk, azt azért ki kell egyenesíteni, egyenesbe kell tenni; egyensúlyba a mérleget; ez ilyen karmikus dolog, a karma által tudunk tanulni; ha rosszat teszünk mással, és mi is azt a rosszat a saját bőrünkön megtapasztaljuk, akkor már mi se tesszük mással. Így fejlődünk. Ezért születünk le, megtapasztalásokat, élményeket gyűjteni, és fejlődni általuk meg gazdagodni ni is ezekkel.
2017. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Létezik szerintem. De nem gondolnám hogy ez úgy van, hogy ahogy a másik meghal te egyből hopsz beköltözöl. Amikor olvastam erről egy könyvet ami tulajdonképpen egy éveken át tartó kísérletezésről szól amelyben nagyon nagyon mély hipnózisba vitték le a pácienseket (több órán át tartott míg eljutottak erre a szintre) akik tulajdonképpen ilyenkor ugyan arról számoltak be tehát azt állították, hogy ez bizony az előző életük amire visszaemlékeznek, találkoztak ismerősökkel (csak máshogy néztek ki de azt gondolták, hogy az a párjuk vagy az apjuk stb) emlékeztek, hogy haltak meg stb. Ott írták, hogy állítólag a 2-3 hónapos magzati kortól vannak emlékeik vagy mi mert akkor "költöznek be" :D Tudom furán hangzik de nagyon jó kis könyv volt, akár egy nagy kamu az egész akár nem bár én nem gondolnám feltétlenül kamunak. Nekem is voltak már furcsább élményeim amiket nem tudok megmagyarázni. Én a halál majd azonnali újjászületés logikája alapján akkor Pablo Escobar voltam :D
2017. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Érdekes amiket írtok, köszönöm a válszokat!
2017. ápr. 9. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!