Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetnek ők az előző életem...

Lehetnek ők az előző életem szereplői?

Figyelt kérdés
Az álmaimban sokszor feltűnnek olyan személyek, akiket még életemben nem láttam és lehet, hogy kapcsolatban voltam velük előző életemben, illetve szituációk?
2017. ápr. 18. 12:53
 1/2 thoomas26 ***** válasza:

Az álom egy sajátságos tudatállapot. Többnyire az aktuális lelkiállapotod tükörképeit látod bennük, akár szimbolikus formában, céljuk, hogy azok így feloldódjanak és a lelked megnyugodjon.

Azonban kisebb részben előfordulhatnak benne előző életbeli illetve lehetséges jövőbeli képek is.

Nehéz megmondani, hogy e kettő közül melyik igaz a szóban forgó álmaidra. Lehetséges az is, amit te vetettél fel, de lehet számtalan olyan személy ebben az életed emlékeiben is, akiket a felszínes tudatod már régen elfelejtett. Gondolj bele, hány személyt láthattál már életedben elmenni melletted, vagy filmen, vagy akárhol. A tudatalattidban minden elraktározódhat.


Bizonyíték az lehet az előző életes verzióra, ha sokszor ugyanazok a (most általad nem ismert) személyek vagy helyek jelennek meg. Főleg akkor, ha ezeket a személyeket vagy helyeket be tudod valahogy azonosítani és a valóságban is felkeresed vagy felkutatod őket; s ha a valóságban is ugyanúgy néznek ki - noha ebben az életben még biztosan nem láthattad.

Kisebb jel lehet még, ha az álom megélése nagyon intenzív, nagyon valósághű és nagy hatással van rád a nap folyamán.

2017. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy olyan is lehet, akivel majd leszel:) Amúgy akivel leszel, most már valószínűleg álltál már kapcsolatban is valamikor. Hogyha tisztán látszódik az arcuk, és nem homályos, lehet az is, hogy közölni akarnak valamit. Egyébként, érdekesség-képpen, hogyha valakivel összefutsz előző életedből, lehet, hogy felismered a szeméből, hogy minthogyha éreznéd a szemébe nézve, hogy ő már ismerős valahonnan, őt már láttad valahol; valamikor esetleg nagyon-nagyon régen. Szóval igen, lehetnek ők az előző életed szereplői. Meg amúgy azt mondják, hogy ami véletlennek tűnik, az valójában nem az , hanem Isten álruhában, tehát elvileg valamilyen oka van, hogy előjöttek álmodban, és hogy éppen most, az is lényeges;mert mindig a most a lényeges; és hogyha mostanában vannak. Ja amúgy hát hogyha ők most pl a Mennyben vannak, akkor szerintem konkrét üzenetet is lehet , hogy átadnának; bár az eljátszott szituáció maga is lehet segítség, hogy nem konkrét, nyílt, hanem csak rávezetés. Amúgy lehet még olyan is, hogy simán egy emlék, de ezt már nem is tudom ,miért írom le, mivel úgyis tudod. (korábbi életedből is lehet akár, vagy esetleg kicserélődtek egy mostani szituáció szereplői őrájuk; és most lehet az is, hogy karmikusan újrajátszotok egy régen már megélt szituációt, vagy esetleg többet. Vagy amúgy nem tudom, csak ezek jutottak mosz eszembe.
2017. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!