Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Én egy életképtelen antiszociá...

Én egy életképtelen antiszociális depressziós ember vagyok szerinted én miért születtem ide és mivel érdemeltem ezt ki?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmiben nem vagyok jó még a szakmunkás képző iskolát se bírtam elvégezni igy szakmám sincs, barátnőm sose volt haverjaim sincsenek, gyárba se vagyok jó mert ügyetlen vagyok és nem értem a munkafolyamatot, egyszerűen én tényleg nem vagyok jó semmiben nem akarok élni nekem kár volt megszületni és érdekelne szerintetek mit követtem el hogy ezt kaptam?? Hogy lehet ezt megoldani nem fogok tudni megélni ha egyszer magamra maradok és igy is úgyis végem lesz.

2017. aug. 6. 09:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Senki sem született tehetség nélkül. Mindenki kapott legalább egyet.
2017. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%

Hadd idézzem Galla Miklóst: értelmetlennek érzi életét? Nincsenek céljai? Értéktelennek tartja magát? Jelentkezzen állatkertünkbe takarmánynak!


Majd ha a krokodil is kiköp, mondhatod azt, kedves Kérdező, h értéktelen vagy. Addig, amíg ez nem történik meg, addig csak a problémáid megoldási módjait szidhatod, magát az életet nem.

2017. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Mi miatt nem tudtad elvégezni? Tanulasi nehézségeid vannak? Vagy csak nem szeretsz tanulni?
2017. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

"Én egy életképtelen antiszociális depressziós ember vagyok szerinted én miért születtem ide és mivel érdemeltem ezt ki?"

Fingom sincs!

"Egyszerűen semmiben nem vagyok jó"

Tévedsz! Egy valamire jó vagy. Sajnálatni magad és síránkozni.

2017. aug. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Ha jó vagy valamiben aztmondják hülyeség nem úgy van, ha nem tudsz valamit a tömeg eléri hogy úgyse tudod.. Jó egy idegennyelvhez nyelvérzék szerintem kell, meg ezek a sulis anyagok úgy vannak összeállítva hogy gyakorlatilag egy szerencsétlen évszámot is tudnod kell, ennél az anatómia könnyeb, de tényleg..
2017. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül jónak lenned valamiben...nem lehet mindenki jó...mert akkor mihez mérnénk ezt?

Próbálj valami célt, hobbit keresni, ami miatt jól érzed magad és akkor megéri.

2017. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 thoomas26 ***** válasza:
89%

A leszületésünk előtt, szellemi segítőinkkel eltervezzük az életünk főbb körülményeit, főbb szereplőit. Mindig az előző életünk alapján tesszük ezt meg. Amit akkor okoztunk másnak, most ugyanazt, vagy hasonlót kell nekünk megkapnunk. Tehát nem véletlen nálad sem, mindaz, ami eleve körül vesz.

Nagyon sokan járnak hasonló cipőben mint te - tudom ez olcsó vigasz, de tény -, s okkal választották ezen körülményeket. Neked ezt kell megtapasztalnod, ebből kell tanulnod, ebből kell kihoznod a lehetőséged szerinti legjobbat magad és mások számára.

Ha esetleg odáig jutnál, hogy eldobnád magadtól az életed, pont ezt a leckét nem tanulnád meg, így következő életedben újra ezzel szembesülnél.

Tehát elmenekülni előle nem érdemes. Siránkozni felette úgyszintén nem.


Mindenképpen javasolt, hogy tedd magad túl a negatív gondolkodáson, bármilyen nehéz is az. S találni fogsz olyan dolgokat magadon, ami igenis örömre ad okot. Van kezed? Látod? (Ha van,) már találtál is egyet. Hány embernek nincs.

S találni fogsz olyan képességet is magadban, amiben jó vagy, s ami örömet okoz.

De ehhez teljesen félre kell tenned azt a hozzáállást, amiben most vagy. Teljesen. Önbizalomban erősnek kell lenned, és fel kell emelned a fejed.

Tudni, hogy te akkor is túl tudsz ezen lépni, hogy felül tudsz mindezen bajokon emelkedni.


Az egyik leckéd (ha nem a legnagyobb) pont az, hogy felülkerekedj abból, amiben most vagy. Hogy ennek ellenére élj egy boldog életet. Megtalálni azt, aminek tudsz örülni, s azáltal boldognak lenni. S kétséget kizáróan van ilyen.


Ha az erre az életre vállalt időd lejár, ezen múlik, hogyan fogod majd értékelni az éppen elmúlt életed. Úgy, hogy hiába születtem le, elbuktam, vagy úgy, hogy megérte, hiszen megtanultam a leckét, jól vettem az akadályokat. A döntés a tiéd - ahogyan a megítélő személye is te leszel majdan.

2017. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Hiába ismernek el bárkit bármiért, mindig van egy 6 éves ázsiai, aki jobb nála..
2017. aug. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%

Thomas valahanyasnak igaza van, kedves kérdező.


Az, h jó v kevésbé jó vagy vmiben, nem okvetlenül kell h akadályozzon a boldogságban.


Csak azokban a dolgokban lehetsz jó v kevésbé jó, amit kipróbáltál már eddig. Hány dolgot próbáltál ki az összes kipróbálható dologhoz képest? Egymilliomodot? keep on tryin'


ha tudnád, mit követtél el, elhinnéd/elfogadnád? Elbírnád...? Ugye, h nem is kell tudnod az ide vezető utat ahhoz, h az innen elvezetőt megtaláld v megvalósítsd.


Ha összeírod, h mi nem tetszik magadon/az életedben, akkor össze tudsz írni egy listát is arról, h a kifogásolt dolgokat napi bontásban, lépésről lépésre hogyan szüntesd meg. Egyik napról a másikra nem lesz szakmád, nem leszel pozitív stb, de apró lépésekre lebontásban működni fog a felszámolása, ha céltudatos vagy, és van önfegyelmed.


Van?

2017. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"A leszületésünk előtt, szellemi segítőinkkel eltervezzük az életünk főbb körülményeit, főbb szereplőit. "

Biztos nagyon részletes terv lehet, ha másokat is kedved szerint tudsz irányítani. Méghogy több szereplőt is eltervezel. Bizonyára te vagy az egyetlen valós mindenki más NPC. 🤔

" Amit akkor okoztunk másnak, most ugyanazt, vagy hasonlót kell nekünk megkapnunk."

A lélek bizonyára azt is megtervezi, hogy fogyatékos lesz a következő életében. Mondjuk ledobja az anyukát a lépcsőről, hogy a születendő gyermek az esésnek köszönhetően valamilyen kórságban szenvedjen. A karma meg nem valami éntudat, ami téged figyelembe véve cselekszik, mert hát ok okozati törvény, tehát csak sodródik az árral.

" Mindenképpen javasolt, hogy tedd magad túl a negatív gondolkodáson, bármilyen nehéz is az."

Nagyon jó javaslat. Mondjuk mindenkinek olyan könnyen megy elnyomni magában a saját érzéseit, meg aztán egészséges is visszatartani, mint a pisilést. 😏

2017. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!