Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért nem sikerül normális...

Miért nem sikerül normális munkát találnom, rossz a karmám?

Figyelt kérdés
Általában elég balszerencsés vok a munkában,elmultam 30,de csak kb 3 év mviszonyom van,most sincs munkám,nem is hiszem hogy vha lesz normális,1 évnél egy helyen nem is volt,pedig volt olyan,hogy volt munkám,sikerültek a dolgaim,de ez elmuklt,miért mult el,én nem érdemlek boldogságot,olyan negativ vok melo miatt félek sohase se találok megfelelőt:(

2017. aug. 19. 06:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem vagy egyedül. Egy barátom már akkor félni kezdett a munkától, amikor felhívta a telefonszámot, amin jelentkezni kellett a munkára. Neki volt egy jó nagy adag önbizalomhiánya is. Akkor változott meg a dolog, amikor önkétes munkát ajánlottak neki. Ott rengeteg kedves ember vette körül és sok köszönetben, elismerésben volt része. Úgy tervezte, hogy csak 2-3 hónapig fog önkénteskedni, de idővel kettő, majd három év lett belőle, és a mai napig is tart. Közben "normális" munkahelyet is talált, ahova magával vitte az önkéntes úton szerzett tapasztalatait. Mára egy optimista és nagyon jó kisugárzású ember lett belőle, akit mindkét munkahelyén szeretnek, megbecsülnek és akire barátként is tekintenek.
2017. aug. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Mit értesz "normális munka" alatt?

30 éves korodra dolgoztál össz-vissz 3 évet.

Gyakorlatod tehát nulla.

Mihez értesz, miről van papírod?

.

Az "úgysem találok, tehát nem is keresek" az nem Karma, hanem lustaság.

Következő életedre máris rossz Karmát szereztél, hogy rá fogod saját hibádat!

2017. aug. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Keress munkát,közmunka még mindíg van...
2017. aug. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Keresek folyamatosan,van két szakmám,de egyikbe még gyakorlatot se tudtam szerezni,elutasitottak mhol gyakorlat hiánya miatt,maradt a másik szakmám szakács,ott sincs tul.sok gyakorlatom,csak egyszerű,reggeliztető megy,de olyat már nem keresnek,illetve még az a bajom,hogy éjszakás melot nembirom,meg nehezet sem emelhetek:(
2017. aug. 19. 09:37
 5/9 Duenna ***** válasza:
100%
Kitartóan keresgéljél, pályázzál meg sokféle munkát, próbálj ki mindent, hogy gyakorlatod és tapasztalatod legyen. Amikor dolgozol is keresgéljél, pályázgassál, és hidd el, egyszer összejön a pontosan neked való munka. Addig is saját pénzhez jutsz, mert gondolom, ha nincs munkád, akkor a szüleid tartanak el, vagy a párod, ami nem elegáns dolog 30 évesen.
2017. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Annak ellenére hogy nincs munkám,én is ugyanannyit beadok kosztpénzbe,meg számlákra,takarékos vagyok,igy mindig van pénzem,tehát nincs az,hogy el kellene tartani,sőt van mindenem,autó,bicikli,számitógép saját pénzből,és sokkal több megtakaritásom.van most is mint páromnak,holott őneki régóta munkaviszonya van,nem evidens,hogy aki nem dolgozik annak nincs pénze,aki meg igen annak van
2017. aug. 19. 16:37
 7/9 anonim ***** válasza:

A karma olyan, mint a péntek 13. Ha hiszel benne és parázol, tuti valami rossz dolog fog történni. Ha les zarod,akkor meg semmi. Pozitívan menj munkát keresni, pozitívan végezd,és menni fog.


Sok sikert!

2017. aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj ostrákba mosogatni. Az jól fizet, megszeded magad 10-15 év alatt nyugdíjra
2017. aug. 20. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is csak 1-2 év munkaviszonyom volt 30 évesen, most 40 leszek, és hálistennek egyenesbe jöttem, pedig akkor nem hittem volna. Azon gondolkoztam, hogy takarítani megyek az osztrákokhoz vagy ilyesmi, most meg bőven az átlagfizu felett keresek, nem túl nehéz munkával. Annyi minden történhet egy élet során!

A szakács keresett és szép mesterség, próbálj olyan helyre bekerülni, ahol némi gyakorlatot szerezhetsz! Én ha étterembe megyek, mindig olyat keresek, amit otthon nem tudnék elkészíteni, valami kicsit különlegesebb dolgot. Ha megtanulsz jól elkészíteni pár ételt, szerintem bárhol szívesen látnak majd!

2017. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!