Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú párkapcsolatban mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban mennyire gyakori/normális, hogy mással vannak szexuális fantáziáim? Sokszor előfordul. A párommal nem is nagyon képzelgek ilyesmit. Szeretem és jól megvagyunk, a szex se rossz, bár lehetne javítani. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 22:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis.
2017. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez még belefér.
2017. jún. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki min javítson. Nem értem a dolgokat. ti vagytok egymás támaszai egy életre elvileg, mert úgy indulunk neki. Hogy várjátok el hogy tökéletes legyen, ha nem osztjátok meg egymással, hogy mit kívántok , és mit éreztek? Tessék elmondani neki, hogy drágám most tudod mi lenne a jó? Ezt a férfiak szeretik is, és új erőre kaphat a kapcsolatotok. A fantáziálás nem rossz dolog. Mindenki csinálja néha, gyakran, szex közben is akár. A fantázia tárgya változhat is. Jah! Ha valami különlegesre vágysz nem célozgatni kell, mert nem fogja tudni hidd el. Meg kell mondani, hogy édesem már régóta szeretném, csak nem tudom mit szólnál hozzá. Ha ezért elhagy , vagy kinevet nem is szeret. Ha igazán szeret, akkor pedig megtesz bármit, hogy neked teljesüljön a "vágyad". Amint odateszi magát az ágyban, és eleget tesz kéréseidnek, már róla is fogsz fantáziálni. :D Sok sikert! Ne hagyd ellaposodni, annak nem lesz jó vége. 15 éve vagyok házas, és most a legjobb, mert merünk mindent. Kérünk, adunk és kapunk. Imádom a férjem, de voltak időszakok, hogy inkább nem mondtam semmit, na akkor csak néha volt jó, most mindig jó és minden! Beszéljetek is a szexről!
2018. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!