Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek leszületésünk...

Szerintetek leszületésünk előtt látunk részleteket jelenlegi életünkből?

Figyelt kérdés
Szóval például látjuk az épületeket, városokat, ahol lakni fogunk, a barátainkat, leendő gyerekeinket? Vagy azt, hogy hol és hogyan fogunk meghalni? Azt már hallottam, hogy talán a szüleinket látjuk, "kiválasztjuk" őket, de az akkor a jelen. A jövőbe belelátunk megszületésünk előtt?

2017. aug. 29. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2017. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem választjuk sem mi sem pedig senki más, hogy hova születünk "le". Ezt nehèz elmagyarázni. Ha csak ez a rèsze èrdekel a dolognak akkor pedig nem èrtenèd.
2017. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
69%

Szerintem igen, de csak a lényegesebb részeket, és nem összefügésében az egész életet.

A deja vu érzés szerintem az, amikor emlékszel arra, hogy ezt már (születésed előtt) láttad.

2017. aug. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
És ha valaki már akkor látja, hogy egy putriba fog születni mondjuk Nigériában, és azt, hogy 15 évesen fegyveres banditák fogják megerőszakolni, megölni, akkor annak mennyi kedve lehet leszületni? Ki a franc választana ilyen életet?
2017. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Ajj.. Nem leszületünk szerintem. Az èn-tudat lebontásával èrthetővè válik ez a dolog. Csak szemszögek vagyunk a vègtelenben, ahány arc annyi oldala ugyanannak, de ami tapasztal az ugyanaz, mint amit tapasztal.
2017. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Michael Newton :Lélek útja című könyveit olvasd el.Az elő kötet foglakozik pl.a kérdéseddel.Szerinte látunk részleteket.
2017. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
83%
Születésünk előtt nem vetítenek előzetest, viszont a halálunk után van bakiparádé.
2018. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!