Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Én miért nem születtem okosnak...

Én miért nem születtem okosnak és szerencsésnek? És miért lettem életképtelen depresszios? Én miért nem érdemlek meg egy jobb életet?

Figyelt kérdés
miért lettem ilyen? annyira hülye vagyok se iskolám se munkahelyem mindez azert van mert nincs eszem de raadasul meg balszerencsés is vagyok, hogy boldoguljak így?? hogy éljek meg?? már vágyom a halálra nagyon nem tudom ezt megoldani és ez igy nekem csak szenvedés.

2017. aug. 30. 19:18
 1/9 anonim válasza:
62%
szia! első lépés a problémamegoldásban a felismerés. Ez megvan. Nem írtad h hány éves vagy, és h ffi vagy nő. Lehet jó képességek nélkül is okj-s tanfolyamot végezni, az elsőt az állam támogatja. Lehetnék CNC forgácsoló vagy kőműves, ha ffi vagy, ha nő akkor ápoló vagy körmös, ilyesmi. Ezekhez nem kell matek. Ezek a kétkezi munkák jó fizetéssel járnak, mert kellenek a szakemberek, és egyre kevesebben választják őket. Nézz ezeknek utána! 2 mondás jut eszembe: Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Illetve: Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. A halál nem megoldás semmire.
2017. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Balszerencsés nem lehetsz, inkább a hozzáállásoddal van baj.

Keresd meg, hogy miben vagy jó. Hajrá!

2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki depis.
2017. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem is csoda, hogy ilyen sok a depis, ha ez a hülye társadalom azt sulykolja az emberbe, hogy csak a végzettsége, munkája alapján lehet értékes.

Ne foglalkozz a hülye elvárásokkal.Éld az életed, aztán majd megtalálod te is a helyed.

2017. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de penz nelkul nincs elet, rendszeres jovedelem nelkul halott ember vagyok, ezt kellene valahogy megoldani de ez nem fog menni mert tenyleg nem vagyok jo semmiben, meg hobbim sincs.
2017. aug. 30. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es manapság sajnamindent pénzben mérnek. Az embert is hogy mennyit keress. De ha sehová sem jutott el nem azért büntetik mert hülye, hanem lett volna alkalma rá.

És te kedves kérdező ha forditani akarsz a sorsodon akkor menj valami képzésre ez lehet hentes, burkoló stb. Ha még akarsz egy családot gyerekekkel akkor megéri de azt is teljes oda adással, veszteni valód már úgy sincs. Kelj fel az őnsajnálatból mert visszahúz és teljes erő bedobással kezd újra.

2017. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Elmondom, hogy amiben tehetséges voltam, azt a képességem nem fejlesztettem egy idő után és nem tartok benne már sehol.


Voltak olyan dolgaim, amik nem mentek. Viszont én be akartam bizonyítani a világnak, hogy feldughatják maguknak a véleményüket én megmutatom. A kitartó munka meghozta az eredményét.


Most utolsó tételként van egy olyan terület, ami SOHA nem ment nekem. Úgyhogy elhatároztam, hogy szembe nézzek vele, és ha belehalok is, de megcsinálom jó eredménnyel. És sokkal jobb vagyok már most benne mint valaha is voltam.


Egy tanárom mondta nekünk mindig azt, hogy a sikerességhez, 90% szorgalom és 10% szerencse kell.


Edzőként pedig azt látom, hogy nem azok a kölykök kerülnek ki a nemzetközi bajnokságokra akik annyira tehetségek voltak az elején, hanem azok akik kitartottak! A tehetségesek hamar ráunnak a banánra, és lelépnek, vagy nem adnak bele mindet. Aki meg hátránnyal indul, az meg odateszi magát, hogy felzárkózzon, majd azzal a lendülettel le is hagyja a "tehetségeket".


Szóval azt mondom, hogy ki mivel születik egy dolog. De az életben azt látom, hogy nem azok lesznek sikeresek adott dologban akiket elhalmozott az élet minden jóval, hanem azok viszik többre, akiknek van kitartásuk, akarat erejük és végigviszik a dolgokat.


Szóval most, hogy leromboltuk a tehetségtelenség mítoszát, már csak kitartást és önbizalmat kell szerezned. És nekifutni még egyszer a dolgoknak.


(mellesleg, jegyzem meg, 2 hónapja ismertem meg egy nőt, aki diszlexiával küzd. A falu ahonnan jött nagyon nem kezelték a gondjait, így csak általános iskolát fejezte be. Nekem vannak diszlexiás ismerőseim, akik még egyetemet is végeztek, szóval elmondtam, hogy ennél többre is viheti, ha nagyon elszánt, és bizonyítani akar a világnak. Most jutott el oda, hogy beiratkozott egy esti suliba és nekivág az éltnek)

2017. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát most kérdezhetném hogy miért gondolod ezt magadról és akkor kiderülne hogy vagy túl nagyok az elvárásaid vagy nem vagy elég kitartó vagy olyan környezetben élsz ahol elnyomnak. Mindhármat meg tudod oldani ha felismered melyik a probléma, még ha ez nem is fog egyik napról a másikra megoldódni. Keress valakit aki támogat, úgy sokkal könnyebben megy.
2017. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hallgass ilyen zenéket, ezektől megjön az önbizalmad:

https://www.youtube.com/watch?v=xnZQnp7NnpQ

2017. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!