Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az ördög órája kitaláció vagy...

Az ördög órája kitaláció vagy tényleg igaz?

Figyelt kérdés
vagy ez hit kérdése?

#óra #ördög #hajnal #az ördög órája
2017. jún. 15. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ez az az óra, amikor a legvékonyabb a határ a szellemvilág és a mi világunk között. Ilyenkor sokkal több paranormális jelenség figyelhető meg, és ezért nevezték el az ördög órájának. Hogy ez mennyire igaz, fogalmam sincs. Láttam videókat youtube-on, elég durvákat, ami azt illeti, de én még nem tapasztaltam semmit, pedig monstanában voltam már fent egész éjszakákat alvás-zavar miatt. Nem is szeretnék tapasztalni semmit, mert valószínűleg sosem tudnék békésen aludni többet. Így is akadnak gondjaim.
2017. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Libriben fellapoztam egy okkultizmussal foglalkozó könyvet. Utána levő éjjel arra ébredtem fel, hogy valaki az ágyam mögött kopogott... Szóval lehetséges, hogy van ezekben a dolgokban valami, sose lehet tudni...
2017. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Karesz6969 ***** válasza:
100%
Hit kérdése minden...mennyire tudsz/akarsz azonosulni egy ilyen dologgal vagy nem akarsz.
2017. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Mivel az ördög sem létezik, így az órája főleg nem.
2017. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat jöhet még
2017. jún. 15. 18:33
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Létezik és most bárki megveheti

[link]

2017. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

És miért éjszaka? Nappal nincs óràja?és mi van az időzónàkkal?

Tehat akkor ez nem egy olyan jelenség,ami egyszerre van jelen a földön,inkàbb körbe megy?

2017. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom de azt mondják a hívők hogy Jézus du. 3-kor halt meg és ennek az ellentéte a hajnal 3 az ördög órája
2017. jún. 18. 08:58
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Mivel az Ördög időtlen, órára neki semmi szüksége sincsen.
2017. jún. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden templomban van egy "lelek harang" ami csak este 8 es reggel 5 kor szol. Ekozott az idokozott "szabadjara engedi a lelkeket". Ejfel a kisertetek oraja hajnali 2-3 lehet ez az ordog oraja. Akkor s legaktivabbak a szellemek
2017. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!