Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan emberrel akit első alkalommal megkedvelt, sőt megszeretett?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztam egy lánnyal akit már első alkalommal annyira megszerettem,hogy igaz azóta sem találkoztunk,de hiányzik,azóta is nagy szeretettel gondolok rá,és mikor találkoztunk,úgy vettem észre,hogy ő is kedvel nagyon.Ez már 3/4éve volt,de mikor előző életes kérdést olvasok,mindig ő jut eszembe.Lehet hogy egy előző életünkben valamilyen kapcsban voltunk?Nem szerelem,én is lány vagyok.
2010. máj. 28. 22:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen például én is! Két éve figyeltünk fel egymásra, de mind a ketten házasságban élünk. Sőt ő fiatalabb is nálam. Nem akarok tőle semmit, sőt nem is az a típus vagyok, aki kikacsingat a házasságából, de vonzódom hozzá. És az is érdekes, más férfiakra a férjemen kívül fel sem figyelek, abszolút nem érdekel.
2010. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen.

Nem tudom a magyarázatát, egy biztos, ez több mint szimpátia.

Nagyon kellemes érzés, és sokáig elkísér az életed során.

2010. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Énvelem biztos van valami baj, de én az emberek 90%-át azonnal megkedvelem elsőre. Az már egy másik tészta, hogy ennek a 30%-áról utólag mindig kiderül, hogy nem kellett volna... :(
2010. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen en talalkoztam egy ilyen ferfival, de nem ugy vonzodom hozza mint pasihoz, hanem egyszeruen szerettem a tarsasagaban lenni. Megnyugtatott, ha ott volt, feltoltodtem energiaval a jelenletetol. Sajnos elsodort egymas mellol az elet minket, csak fel evig dolgoztunk egyutt, de az eletemre nagy hatassal volt, es nincs olyan nap, hogy ne gondolnek ra. Nem tudom miert. Az elozo elettel lehet kapcsolatban.

25/L

2010. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én is ugyanúgy vagyok ezzel, mint az előttem lévő válaszadó. Szerencsésnek mondhatom magam, mert már a 2. ilyen emberrel is találkoztam az életemben! Érdekes ez a dolog, sokat tűnődtem rajta, hogy ez most mi is akkor. De én is arra jutottam, hogy ez nem szerelem, hanem vmi, az előző élettel kapcsolatos dolog. Lelki társak esetleg?
2010. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23.33 vagyok. Igen, vmi lelki tars lehet. De akkor miert sodort el mindket az elet egymas mellol? En ezen is gondolkozom egy csomot. Meg azzal, hogy fel kellene vennem vele a kapcsolatot ujra, szolnom kellene neki, hogy mit gondolok? Es utana mi? Mondjuk mi majdnem osszejottunk, csak feltunk, hogy a baratsagunk rovasara menne, ha esetleg nem mukodne. Ezert azt mondtuk, h ne. Bar, en szivem szerint azt modntam volna, h probaljuk meg. Mi pl gyakran megoleltuk egymast es en akkor olyant ereztem amit se azelott se azutan... de nem szerelmet. hanem valami annal sokkal melyebbet. Es ezt meg mindig erzem, eleg, ha ragondolok. Jaj most felteptem a sebet.
2010. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Találkoztam már olyan emberrel akit azonal megkedveltem. De szerintem enek a reinkarnáciohoz semmi koze, ezt nevezik szimpátiának.
2010. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen én is így vagyok egy férfival...hogy nem szerelmet érzek iránta, hanem valami sokkal mélyebbet. Hogy azt szeretném, hogy az életem része maradjon örökre akár mint barát, mint szerető akár mint a férjem...
2010. jún. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Futottam már össze olyan lányokkal és srácokkal, akikkel már az első pillanatban meglepő nyíltsággal beszélgettem, viccelődtem, noha amúgy viszonylag zárkózott ember voltam azokban az időkben.

Nem feltétlen előző életes dolgokat kell keresni, sokszor csak megérzed, hogy milyen az ember, tudattalanul fogod a jeleit, és ebből születik meg a kölcsönös bizalom, elismerés. Ha hasonló személyiségek találkoznak, pillanatok alatt meglelik a közös vonásokat, felismerik önmagukat egymásban.

2010. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem így lett a férjem a férjem... Első látásra, előtte sosem hittünk benne. Vagy találkoztunk előző életünkben, vagy szerencsénk volt mi is sokat gondolkodtunk rajta. Boldogok vagyunk évek óta. Egyébként annak idején egy pszichológus mondott egy érdekes dolgot... A materialista magyarázata az első látásra szerelemnek/szerelemnek/szimpátiának az hogy az arcok aránya nagyon hasonló. Ezért megnyugtató ránézni, ezért tűnik ismerősnek,stb.. Mi kettévágtunk két egyformára nagyított személyigazolvány képet és teljesen egy vonalban voltak az arc részeink. Csak érdekesség....
2010. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!