Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan emberrel akit első alkalommal megkedvelt, sőt megszeretett?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztam egy lánnyal akit már első alkalommal annyira megszerettem,hogy igaz azóta sem találkoztunk,de hiányzik,azóta is nagy szeretettel gondolok rá,és mikor találkoztunk,úgy vettem észre,hogy ő is kedvel nagyon.Ez már 3/4éve volt,de mikor előző életes kérdést olvasok,mindig ő jut eszembe.Lehet hogy egy előző életünkben valamilyen kapcsban voltunk?Nem szerelem,én is lány vagyok.
2010. máj. 28. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én párom esetében is így volt. Valami furcsa egymásra hangoltság, lélek közösség született meg köztünk, az összetartozásunk, már az első pillanatban, pedig akkor még mással voltam. De kellett egy másfél év, hogy végre összegabalyodjunk.
2010. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
igen. a legjobb barátnőmmel első találkozás óta barátok vagyunk igaz a szüleink egy kórteremben feküdtek mikor terhesek voltak és már régebbről ismerték egymást 1 nap külömbséggel születtünk ő 2 héttel később a kiírtnál én ugyan annyival korábban és mi nem ismertük egymást 4 éves korunkig akkor tallálkoztunk először azóta nagyon jó barátok vagyunk
2010. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!