Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges? Utána olvastam,...

Lehetséges? Utána olvastam, de inkább nekem nem a válasz.

Figyelt kérdés
Van egy kislányunk, majd 4 évet vártunk rá. Kb. 3 éve próbálkoztunk ismét, de semmi. Ma reggel pozitív lett a terhességi tesztem. Édesapám meghalt most 6-án. Nem volt előjele. Szerintetek lehet, hogy visszajön Apukám hozzánk? Elméletileg még át sem ment a fénybe, nem telt le a 40 nap. Vagy Ő segített valahogy? Nagyon, nagyon szerettem, a szívem szakad meg...
2018. febr. 28. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha igen hanem. Ha szeretitek majd a gyermekeketek akkor szabadon választhat majd vallást de ha rá erőltetitek buddhista lesz. + ha létezik is ilyen akkor nagyobb esélyel valamilyen rovarként fog hibernálodni. Szval más testbe. De ami most fog megszületni nektek egy kisbaba ne nyomjatok rá acélos megkülönböztetés és mondjátok meg h ő mi. Majd ha elég idő lesz ak ő mondja meg hogy milyen vallású akar majd lenni, és ebben nem szabad befolyásolnotok mert akkor korlátozátok a szabad akaratát amit a karmának is rossz.
2018. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves hydra2001!

Ezt biztos, h nekem akartad írni?

2018. febr. 28. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kerdezo. Igen mert feltem azt a gyereket hogy azzal fogjatok zaklatni hogy te vagy az en apam stb es ezzel belyeget id raktok ra
2018. febr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én feltettem egy kérdést. Senki nem mondta, hogy bármit is rá akarunk a gyerekre bélyegezni. Semmi ilyesmiről nincs szó! Távol álljon tőlünk! És különben is! Reinkarnáció ember és rovarok között? Hát, hmm...
2018. febr. 28. 14:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem apukád miatt.

Szerintem egyik sem, nem apukád jön vissza és nem ő segített, az égiek ajándéka, a fájdalom és a veszteség után most kapsz egy vigaszt .

2018. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fish1 ***** válasza:

A negyven napnak nem muszáj eltelnie, átmehet akár rögtön is. Ez a negyvenakárhány nap a maximum, azt mondják ennyi energiája van a szellemnek kb, hogy ez az idő alatt át tudjon kelni. Ha valamilyen oknál fogva itt marad, akkor utána csak segítséggel tud átmenni.

Ennek ellenére nem gondolnám, hogy ő jönne vissza, állítólag nagyon ritka az ilyen. Jellemzőbb, hogy sok év múlva születnek csak vissza, mivel a másik síkon is vannak feladatai a szellemek. Ott is folytatódik a fejlődés, és egy élet lezárása után levonják annak tanulságait, stb.

Azt, hogy ő segített -e, nem lehet így megállapítani, lehet, hogy igen, de az is lehet, hogy nem.

2018. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kettonek koze se lehet egymashoz, vagy megis.

A lelek azonnal atkel szinte de 3 napja van max, a szellemnek max 40-44 napja van atkelni, ha ezt nem teszi meg, kisertet lesz belole.

Egyebkent a leszuleto lelkek az adott elethez szukseges valtozokat is figyelembe veszik, ertem itt, az edesapadat lehet nem akarta ismerni a leszuleto lelek, ez ilyen egyszeru.

Lehet furcsa, de ez ilyen.

Ezt ne vedd negativan, egyszeruen a lelkek ilyenek.

2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez baromira lényegtelen.

Nem tudod, hogyan működnek ezek. Honnan tudod, neki mi jött halála után?

Tudnkm kéne, milyen személyiségekkel rendelkeztek, hogy láthassam, mostani formájának mennyire kellene az amit miattatok tapasztalna.

De kérlek, ne írj rám. Ez nagyon lényegtelen.

2018. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)


Először is őszintén sajnálom, hogy elveszítetted apukádat!


A kérdésedre a válaszom, hogy nem hiszem, hogy máris reinkarnálódna, hiszen ez nagyon rövid idő ahhoz, de abban biztos vagyok, hogy ez egy Isteni ajándék :) és az is valószínű, hogy apukád segített valahogy, mondjuk megkérte Istent :)

2018. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!