Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen dietak vannak, melyekke...

Milyen dietak vannak, melyekkel eredmenyt lehet elerni? Nezegettem a neten, de inkabb olyanoktol szeretnek tanacsot kerni akiknek esetleg mar bevallt egy-egy dieta. Olvastam pl a tojasdietat, esetleg bevallt valakinek?

Figyelt kérdés
16/L

2017. júl. 19. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált az alap-mozgásos diéta. Ez azt jelenti, hogy kevesebbet ettem és sokat mozogtam. Tudom ajánlani.
2017. júl. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kalóriaszámolással fogytam 19 kilót. Napi 1500 kalóriát eszek, 130 g szénhidrátot. 17/L jelenleg 71 kg
2017. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fogyás szükséges és elégséges feltétele a kalóriadeficit. Jó életmódot ajánlok, kalóriadeficittel, ami nem túl nagy.


A tojásdiéta koplalós idióta nőimagazinos agymenés. Amúgy a tojás remek étel, alapozhatsz rá, a tápanyagok nagy részét beviheted vele (hisz sokminden akad benne, egy komplett élőlényt kiad a végén), de koplalni ne koplalj.

Plusz nem mindenkinek való egy tojás alapú étrend. Találd meg a testhezállót. Hiába válik be valakinek valami, te lehet, hogy rosszul leszel tőle.

Fogj egy jó fehérjeforrást, zöldséget, ezt-azt... Egyél viszonylag változatosan, de mindent nem kell enni, számos ételcsoportot kihagyhatsz úgy, hogy csak jobb lesz az étrended, de nem árt, ha tudod, mit csinálsz.


Személy szerint én szénhidrátcsökkentéssel fogytam, plusz kihagytam a glutént, laktózt, tömény cukrot... Mivel húst nem szoktam enni, én erősen alapozom a tojásra, de azért más is kell, olajos magvakat is eszem s persze zöldséget, némi gyümölcsöt, ezt-azt. Ha magasabbra emelem a szénhidrátot (s nem fogyok, de aki sovány fehérjeforrásokat használ, annál több fér), akkor bejön némi gabona és krumpli is. Rengeteg lehetőség van, válogathatsz.

2017. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. júl. 20. 11:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárga kapszula című ebook -40kg.
2017. júl. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!