Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Halálunk után mennyire van...

Halálunk után mennyire van beleszólásunk a következő életünkbe?

Figyelt kérdés
Pl. a nemét eldönthetjük legalább?

2018. máj. 15. 14:02
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
72%

Olvasd el Michael Newton - Lelkünk útja I. c. könyvét.

Van II. illetve III. kötet is, de a lényeg az első könyvben benne van.

2018. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
#8 Valóban nagyon vicces :D
2018. máj. 15. 18:50
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

100%osan együtt döntünk mindünkről.

A nem lényegtelen. Olyan életkonplexumot választunk, ami lehetőségeinkkel egyetemben legjobban szolgálja istent egymással harmóniában.

2018. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
60%
Ha logikusan belegondolunk, akkor nincs. Nézd meg hány bántalmazó családban felnőtt ember van. Ha választhatnánk, ugyan ki születne ilyen helyre? Illetve a transzneműek. Ha tudja hogy benne nő/férfi lakik akkor olyan testbe kéri magát és nem szenved műtétekkel...
2018. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
hát a nem választás!? nem is tom lehet hogy ez egy magyarázat aki a saját neméhez vonzodik elvégre ez pusztán genetika lét fent tartás szoval természet ellenes amugy nincs semmi bajom velük meg vannak a saját fétéseim ezért nem is érdekel ki mihez vonzódik :D és talán ez az egész ugy működhet mint egy kártya játék mind anyain tudjuk milyen lapok vannak a pakliban csak azt nem mit huzunk és ezekböl választhatunk jobb esetben 5 lap rosszab estben 1 az osztó pedig a karma aki azokat a lapokat adja amit ki vívtunk magunknak --- lehet egy férfi nem becsülte meg a nőket ok következő életben nő lesz arab államban :D meg hasonlok
2018. máj. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

Azért születnek az emberek egy bántalmazó családba, mert azt kívánják megtapasztalni, illetve lehet karmikus adósságuk is van.


Tudom, hogy ezt földi szemmel nehéz megérteni, hogy miért nem mindenki gazdag, szép, okos embernek akar leszületni. De a lelkek célja a Földön nem az élvezet, hanem a tanulás, a tapasztalatszerzés és a megértés. Egy tökéletesen boldog élet alatt semmit nem tanulhatnál, semmit nem érthetnél meg.

2018. máj. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugy irjatok ezt az en valasztom meg vagy egyutt valasszuk meg hova szulessunk, mintha 100%-as tudna az illeto.


Hit.

2018. máj. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Tudok egy harmadikat variaciot.


Karma hatarozza meg, hogy hova szuletik az illeto. Vagyis a karmaja.

2018. máj. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%

"Ugy irjatok ezt az en valasztom meg vagy egyutt valasszuk meg hova szulessunk, mintha 100%-as tudna az illeto."


#2 vagyok

Én úgy hiszem, hogy a kitűzött célt megválasztjuk, a szüleinket megválasztjuk és a fogantatást megelőző időtől a születésig sok körülmény elbaszódhat (újrafogalmazom, hogy lélekszinthez illeszkedjen: megváltozhat), amit már nem lehet befolyásolni.

2018. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

nem tudom, szerintem ezt nem az élők által használt oldalon kéne megkérdezni...


én a tibeti halttaskönyvet ajánlom...


több gyk kérdés még azt firtatja van e eggyáltalán, rövidre zártad :)

mind e mellett szerintem, a jelen életünk határozza meg a következőt, (de nem úgy hogy te kis köcsög voltál, aki sak a kicsengetést várta... és ezért következőben hörcsög leszel a texsasi sitatagban a sok csörgő kígyó közt) hanem ember leszel csak az előző tapaszaltok meglátások, megértések élések, hatáással lehetnek a nemedre, de lehet hogy a teremtő aszmonja hogy nem mert cseszél megtanúlni, bukó és újra... ez csak elmélet, mint minden hasonló, nem haltam még meg annyira, hogy töretlen tényt, és fix állást foglaljak, a témában... bár valószínű akkor már nem is menne ;)

2018. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!