Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miből gondolod hogy miután...

Miből gondolod hogy miután meghalsz vissza jössz?

Figyelt kérdés
A fa elég és a füstjéből nem lesz új fa, az ételt megeszed aztán kipakolod de nem lesz újra étel(kivéve ha kakaós csiga). Te miért lennél különb ?

2018. máj. 23. 15:32
 1/6 anonim válasza:
Mert az emberi tudat nem egy anyag. A testünk tényleg elrohad a földben, de az emberi tudat lehet, hogy vándorol tovább. Én nem hiszek ebben, de szemetszúróan rossz volt a példád.
2018. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az agyad is fizikális, mérhető hogy elektromos inpulzusokat generál és működik. Amit te írtál az olyan mintha kifogyna a kocsidból a benzin aztán a kocsit megenné a rozsda de a lóerő függetlenül tovább vándorol és nem fizikálisan tovább "él".
2018. máj. 23. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy "vissza jövök", de ki sem zárom. Egyszerűen csak azért, mert tudomány, meg mérések ide, vagy oda, az ember még mindig nem tud semmit erről és sok mindenre a tudománx sem ad választ. Éppen ezért lehet tere a hitnek is.
2018. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DI43L0 ***** válasza:

"Miből gondolod hogy miután meghalsz vissza jössz?"

Nem szeretem az ismeretlen... Jobb az ismerős, mint az ismeretlen. Szóval, ha lehet inkább vissza jövök, ahol ismerős kényeztet vár rám, minthogy elbóklásszak az ismeretlenbe, stb.

2018. máj. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jövök vissza, mert el se megyek.
2018. máj. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Honnan tudod, hogy a fa nem születik újjá egy párhuzamos világban?
2018. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!