Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs hipnózis során...

Reinkarnációs hipnózis során milyen problémák merülhetnek fel?

Figyelt kérdés
Olvastam idegösszeomlásról, diliházról de nem látom az összefüggéseket.

2018. máj. 23. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
kihozzák, hogy te voltál Sztálin és nem bírod elviselni a súlyt. Nem kell ilyeneket csinálni. Csak az számít: itt és most milyen ember vagy.
2018. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Miss Endzsi ***** válasza:
39%
Én a fűtől is nagyobb dózisban kapom a szorongást, deperszonalizációt, pánikot. Most ha végignézhetném ki voltam előző életemben, miket műveltem. Szerinted mit kapnék?
2018. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez erősen múlik az utaztató rátermettségétől és lélekjelenlététől.


Ha profi, jó emberismerő, akkor nem hagyja a delikvenst annyira elkapatni, hogy összeomoljon. Ha jól csinálják, semmi bajt nem okozhat.

2018. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Bírom az embereket. :D

Okkal nem emlékszünk az előző életünkre, de nem, nyomoztak ki, én aztán biztos jobban tudom mint a Teremtő, én csak azért is kinyomozom ki voltak előző életemben. A Teremtő szabad akaratot adott mindenkinek, kinxomozhatod, de akkor ne csodálkozz, ha nem bírja el az elméd és konkrétan megőrült és mész a diliházba.

Miért kell mindig annyira okosnak lenni és megbolygatni a természet rendjét?

2018. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szilard2290 ***** válasza:
Kedves Kérdező. Nos problémák nem merűlhetnek fel mivel egy meditatív állpotba kerülsz de láthatsz olyan dolgokat amiket lehet nem szeretnél. Ha pánik roham kapp el mindentől szinte az lelki próbléma de lehet karmikus is. Inkább szellemgyógyászt tanácsolok ez ügyben aki tudd segíteni és fel tudja mérni mit mondhat el neked.
2018. máj. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Reinkarnációs hipnózis során milyen problémák merülhetnek fel?"


Melyik oldal érdekel?


"Olvastam idegösszeomlásról, diliházról de nem látom az összefüggéseket."


A gomba teszi :)

Viccet félretéve, ha erőltetik, akkor az sokat kivesz az emberből.

2018. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
12%

A legjobb dolog, amikor egy ilyen nyilvánvaló és kamu szolgáltatással lehúznak rólad egy rakás pénzt.


Bizonyítani lehetetlen, ellenőrizni lehetetlen, lényegében bárki bármit tehet, mondhat te elhiszed és kifizeted a "vezetés" díját.


Külön iparág alakult már a buta és hiszékeny emberek átverésére, na ez pont iskolapéldája ennek.

2018. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Pl. kiderülhet, hogy a mostani nőd előzőleg a nagyapád volt. Na így milyen szájízzel fogsz vele lefeküdni?
2018. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

"Külön iparág alakult már a buta és hiszékeny emberek átverésére, na ez pont iskolapéldája ennek."


Itt az igazság! Élelmiszeripar, gyógyszeripar, szerencsejáték, szórakoztatóipar, média, ebből áll a világ!

2018. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azért elég durva összemosni egy csalásra, hazugságra és átverésre építő legalitás határán működő dolgot mondjuk az élelmiszeriparral :)
2018. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!