Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációs hipnózis során...

Reinkarnációs hipnózis során milyen problémák merülhetnek fel?

Figyelt kérdés
Olvastam idegösszeomlásról, diliházról de nem látom az összefüggéseket.

2018. máj. 23. 22:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ismerem a tudományos hátterét a hipnózisnak, mivel agykutatással foglalkozok.


Lényegében ahogy az álmokban, hallucinogének hatására, vagy skizofrénia esétén az agy lényegében teljes mértékben képes átírni, megváltoztatni az általunk érzékelt valóságot.


Nem kell annyit fizetni az utazásért, elég ha kipróbálod DMT-t vagy a salviát.... éveket leélhetsz festékcseppként a falon, vagy megfejtheted az Univerzum titkait, és találkozhatsz a gyíkemberekkel.


Mivel semmi bizonyíték nincs rá, hogy ki/mi voltam előző életemben, vagy hogy létezne bármilyen lélekvándorlás... ezért az ilyen utazások során a tudatalattim bármit materializálhat valóságos érzetként.


Abszolút elhiszem, hogy poén... csak szerintem hatalmas szemétség ezért lehúzni embereket. Büntetném...

2018. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

"Azért elég durva összemosni egy csalásra, hazugságra és átverésre építő legalitás határán működő dolgot mondjuk az élelmiszeriparral :)"


Mosolyogsz mi?!

A tejfölbe állagjavítót tesznek, mert kutatások szerint az emberek többsége jobban szereti a kemény tejfölt mint a folyékonyt.

Az eper ízesítő elhiteti veled, hogy epret eszel, de valójában nem kapod meg az evoluciósan kialakult ízhez tartozó tápanyag jutalmat.

A glükóz-fruktóz szörp rendkívül édes, de az agy gyorsan kompenzálja, mert ugye nincs akkora energiatartalmi, mint amit az agy megszokott. Cserébe viszont eltompul a cukor édesérzete is.

A nátrium-glutamát és társai alacsony minőségű ételt javítanak fel olyanná amit nagyon jónak érzünk. Átverik az érzékeinket.

Rovarfehérjéből készítenek nedves állateledeleket és ízeket adnak hozzá, hogy a macska elhiggye, hogy csirkét eszik.


Ezeket nem kommunikálják az emberek felé. Az vitatható, hogy mi a károsabb, melyik érzéket verik át és milyen gyakorisággal.

2018. máj. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%

"Ha valami nem tetszik, nem veszed meg."


Persze, minden alkalommal amikor veszek valamit, akkor elolvasom mi van rajta, mert elég gyakran változtatják az adalékokat, ja és ha olyan van rajta amit nem ismerek, majd megvárom a kutatási eredményeket, hogy veszélyes-e. Több évtizedbe került, mire a lekvárra már kötelező ráírni, hogy ízű. A kenyér pedig a mai napig kenyér még akkor is, ha élesztővel készül. Köszi!

2018. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

# 16


Ha azt gondolod, hogy mások fejébe látsz, az az egó jele, nem a bölcsességé.

2018. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha nem látsz más fejébe, honnan a # 18 utolsó három mondata?
2018. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, # 16 utolsó három mondatát akartam írni.
2018. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A hiszékenység és a kételkedés *hiánya* alapvető hibája az embereknek.


Ehhez miért kéne belelátni más fejébe?


Ezért terjednek az átverések, lehúzások, áltudományos sarlatánságok amik emberéletekbe kerülhetnek.


Az emberek többsége nem kérdőjelezi meg a dolgokat, csak elhiszi. Mert hinni egyszerűbb, mint megismerni a világot teljes valójában.

2018. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Félreértés ne essék, én nem hiszek az ilyenekben, azonban megnéztem az ‘Utazás a lelked körül’ c. műsor egyik részét és abban volt szó erről.
2018. máj. 30. 00:56
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy a válaszom már ennyi idő elteltével nem érdekel,viszont most bukkantam csak rá erre a kérdésre és elmesélném saját tapasztalatom. Részt vettem többszöri alkalommal is regressziós hipnózison. Első 3 alkalommal nem sikerült, nem vagyok egy könnyen hipnotizálható alany. Viszont a 4. alkalommal már sikerült valamilyen szinten, átjöttek bizonyos foszlányok egy előző életből. Azután már simábban ment, talán azért mert könnyebben elengedtem magam. Az eseményeket,amik azután következtek,úgy éltem meg,mint külső szemlélő, mintha csak egy filmet néztem volna. olykor horrorfilmet :) De amúgy nem keltettek bennem pánikot,vagy hasonlót a jelenetek, valahogy mégis átjött,hogy én vagyok a főszereplő.
2018. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!