Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ti hisztek a reinkarnációban?

Ti hisztek a reinkarnációban?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább hiszek benne, most nem akarom meg indokolni mi a bizonyíték rá.

2018. jún. 17. 18:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%

Következő életedben azért majd elmondod? vagy akkor is csak egy kérdést posztolsz?

pont az ilyenek miatt nem hiszem. önzők vagytok mind, ti hívők!

2018. jún. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
3%

hazudsz csak polgarpukkaszto vagy

van bizonyitek azt jelenti hogyha megis elarulod majd jonsokara az lesz: azert van mert egy baratom haverjanak az ismerosenek a gyereke azt mondta hogy van


nem ezert letezik

2018. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Látom hülyének néztek, de akkor leírom.


Vasárnap Győrbe utaztam . Amikor épp Győrben voltam, akkor történt velem a rejtélyes eset.


Mivel korábban még soha nem jártam Győrbe, kíváncsi voltam a látnivalókra, és gyanútlanul elindultam sétálni a városba. Egy öreg, befalazott, elbarikádozott épület mellett elhaladva úgy éreztem, muszáj bemennem oda, mert ismerem azt a helyet.


Aznap nem volt ott senki, aki beengedett volna az ódon házba, mivel vasárnap volt. Olthatatlan vágyat éreztem, hogy másnap visszatérjek, és mivel nem tudtam kiverni a fejéből az épületet, este az ibis hotel szállodában papírt és tollat ragadtam, és lerajzoltam belülről, ahogyan emlékeztem rá, soha sem aznap, sem életemben soha nem jártam még ott, de mégcsak győrben sem.


Másnap első utam a házhoz vezetett, ahol az illetékes őr kinyitotta nekem az épületet. Amikor bementem, úgy éreztem, hazatértem, és könnyek szöktek a szememből. Megdöbbenve láttam, hogy a ház helyiségei és berendezése ugyanolyan, amilyennek előzőleg lerajzoltam. Mivel korábban egyszer sem jártam ott, azóta is hiszem, hogy előző életében élhettem abban a házban.

2018. jún. 20. 17:11
 14/16 uvuveveeevevauganeda ***** válasza:
0%
Nem,de viszont abban hiszek,hogy még sok ilyen kérdés lesz itt :) nem amúgy viccet félretéve én a cs 1.6-ban és az ő egyetlen fiával a sourc-ban hiszek :)
2018. jún. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A reinkarnáció olyan, mint a gravitáció: nem attól függ, hogy te hiszel-e benne, hanem az létezik!

Akkor pedig mi lenne a célja?

Mi az emberi élet célja? Vagyis mi kellene, hogy legyen?

2018. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azért van èrtelme a reinkarnációnak mer lehetőséget kapunk hogy elérjük az öröklétet ami majd halálunk után következik be ... aki ebben az anyagi életben az evéssel-ivással foglalkozik az nem foglya sose elérni és lehet hogy lejjebb is süllyed következő életében egy alacsonyabb szintre ez alatt azt értem hogy ha tényleg az evés foglalkoztatja nagy valószínű állatnak fog születni , mivel megadták neki a lehetőséget hogy kiélje vágyait és ezt állati testben meg is teheti nem kell más dolgokra komcentrálnia mint az embereknek. Ha még ebben az életedben rádöbbensz akkor tanulsz és még ki juthatsz a reinkarnáció folyamatából. És még mesélhetnék órákig
2018. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!