Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme volt létrehozni...

Mi értelme volt létrehozni ezt a bolygót ezt a fizikai világot? És mi értelme van nekünk leszületni ide?

Figyelt kérdés
Ok tudom tanulni kell de ennek is mi értelme?? Miért nem voltunk jók úgy ahogy voltunk?? Lehet azért lettek létrehozva ilyen helyek mint ez a bolygó és azért kell ide jönni hogy ne unatkozzunk??

2018. júl. 13. 18:08
1 2
 1/12 leértékelt ***** válasza:
3%
Csak azt tudom téged azért küldtek ide, hogy mindenki mást veled bűntessenek. Először csak te léteztél itt, de aztán másikat is ideküldtek, akik rosszak voltak.
2018. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Az emberi agy és értelem keres mindenben értelmet, az értelem fogalmát hogyan tudnád definiálni? Miért kellene értelem legyen bármiben is ami létrejön majd eltűnik világunkból?
2018. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
mi az hogy létrehozni? olvass már utána egy kicsit hogy hogy keletkezett az univerzum. nem direkt, nem azért hogy egy kis jelentéktelen lénynek egy kis jelentéktelen bolygón "értelme" legyen. hanem mert egyszerűen így sikerült. élsz meghalsz ennyi. nem kell mindenben az értelmet keresni csak élvezd ha már van mert mást úgyse tehetsz.
2018. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%
és mi az amúgy meg hogy "miért nem voltunk jók úgy ahogy voltunk"?? hogy "voltunk" mégis? a büdös nagy semmi, olyan mint a fejedben, az volt max előtte és nem hiszem hogy az jobb lenne.
2018. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Magam abban a válaszban találtam a megfejtést -a materialistákra, a nihilistákra stb a saját hiedelmeik érvényesek. A Teremtésben igen nagy a rugalmasság, magad választhatod meg bizonyos keretek közt a rád érvényes szabályokat. Mindenki arra pocsékolja a Földre születésének esélyét és idejét, amire akarja- hogy engem nem kényszerített ide senki és semmi, magamtól jöttem. Beláttam és megtapasztaltam, hogy fejlődni mekkora öröm, mekkora lehetőség itt, ezen a bolygón evolválni, klassz tanítók és segítők támogatásával, h csuda!
2018. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
A fizikai világ szülte az életet, és nem fordítva. Az élet egésze a lélek, ami ugyanazt a szerepet tölti be, mint benned a tudatalattid. Mindenáron megvédene mindentől, de vak és következetlen. Az élet egyetlen egy dolgot akar, élni. Igen nagy halmaz, és minden egyes eleme egy szeme. Mivel a fizikai világnak törvényei vannak, miszerint nem véges, az élet pedig élni akar, uralnia kell azt, vagy újraalkotnia. Ehhez egyetlen egy lénnyé kell válnia a mostani megszámlálhatatlanból, ami a mi időérzetükkel nagyjából felfoghatatlan folyamat, de exponenciálisan csökkenő időt takar. Ez egy igen érdekes harc. Felfoghatatlan, de az egyszerűsége miatt megérthető.
2018. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted miért csiszolódnak,válnak kristályokká a kövek a víz,a nap és a föld ereje által? Mert unatkoznak?


Az élet értékes és ezt annál jobban látjuk, minél régebb óta "csiszolódunk".


Ez a fizikai világ egy iskola a lelkeknek, ahol vannak rosszabb, jobb tanulók... Visszaesők is olykor.A tanulás a lényeg és azért vagy ott és ahol mert te úgy döntöttél és/vagy a karmádat dolgozod le.

2018. júl. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Értelme ezt a bolygót létrehozni az, hogy leszülethessünk valahova.

Leszületésünk értelme pedig, ha már van ez a bolygó, ne legyen lakatlan.

2018. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kell, hogy legyen értelme? Egyszerűen csak van. Vagy van ugyan értelme, de az nem az emberiség.
2018. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van értelme. Egy kinyílott szem vagy a megszámlálhatatlanból, ami egyszer becsukódik. Ne tekints magadra egyénként, hiába hiszed azt, hogy szabad akarattal rendelkezel. Az egód csak megzavar a tisztán látásban. Sok éved van még, ha érdekel megtudhatsz mindent. Egyetlenegy dolog kell hozzá, az akarat.
2018. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!