Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Következő életemben lehetséges...

Következő életemben lehetséges állatként újjászületnem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem csak emberként lehetséges a reinkarnáció, simán újjászülethetünk más élőlényként is.

2018. júl. 16. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem ha lehetőséged lenne mindig másként születni pl , akkor mindig új alakban, új életstílusban, előlről kellene kezdődnöd a fejlődést. Szóval szerintem nem lenne praktikus, szóval ezért szerintem csak emberként tud egy ember reinkarnálódni. De ez az én véleményem
2018. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Szerintem ez vallas hit es egyeb dolgok kerdese. Ahogy te hiszed szerintem nem. Szerintem halal utan a menyorszagba kerulsz. Deh mas meg mastmond
2018. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Egyessel értek egyet.De azért mókás ötlet.
2018. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehetséges, mert az olyan fokú visszafejlődés lenne, az emberi szellemi fejlődéshez képest, ami ellene mond a fejlődésnek.


Egy állat soha sem lehet erkölcsi lény, az ember pedig erkölcsi lény, mert meg tudja különböztetni a jót a rossztól, erkölcsi értelemben.

2018. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Van egy rakat olyan keleti történet, ahol kecsévé vagy rókává születtek újjá, valamilyen oknál fogva (kecsék áldozása, spirituális közegben játszmázás), aztán amikor megtanulták amit kellett, akkor tövábbléphettek.


Ha viszont vonzódsz valamilyen állat létéhez, akkor ne

ilyenben gondolkozz, inkább figyeld meg, hogy mi az amit neked ez az állat jelent.

2018. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen ti ketten valóban jó nagy majmok vagytok😆
2018. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
nem, ember csak ember lesz, állat csak állat.
2018. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem emberi élet tán egyszeri állati élet mindenszinten.
2020. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!