Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez tenyleg igy van?

Szerintetek ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
Tehat pl a sors vagy valami mas meg fog engem kemenyen buntetni, ha pl. A mostani helyemrol, ahol nem erzem jol magam (Anglia) (egyedullet, maganyossag) visszamegyek oda ahonnan eljottem (Skocia) es nem oldom meg azon problemakat amikkel szembesultem? Vagy ez baromsag?

2018. aug. 21. 23:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanazokat a problémákat fogod visszakapni mindenhol. Tanulnod kell, ezt a problémát kell legyőznöd
2018. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3%
Nem. A sors bekaphatja, ha valaki a rövidebb, könnyebb utat választja, a halált.
2018. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy tanulnom kell?
2018. aug. 21. 23:55
 4/27 anonim ***** válasza:
3%
Azhát tanuljál, aztán szívjál, szo pd le magad okor emberek között úgy kb 13 éven keresztül mint én, elne költözz ám, véletlenül se, tanuljál. xd
2018. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
5%
Más meg kiélvezett mindent amit csak lehetett.
2018. aug. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az, hogy most nem érzed magad a helyeden, nos, az a "büntetés". Illetve nem is büntetés, hanem jelzés arra, hogy itt az ideje változnod. H mely irányba lenne érdemes változnod? Hát amerre magad is írod: társaság, barátok keresése, partnertalálás etc.


A sors gyakran nem valami mögöttes, misztikus valami, hanem egyszerűen mindennapi tetteink sorozata, ami ide vezetett, ahol épp most állunk. Irányt -gyakran- a szív ad, segédeszközeink az önfegyelem és az önismeret.

2018. aug. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Skociara szinte minden nap gondolok. 2 masik tesom is ott dolgozik
2018. aug. 22. 12:36
 8/27 anonim ***** válasza:

"Nem. A sors bekaphatja, ha valaki a rövidebb, könnyebb utat választja, a halált.

"


De. A sors elől nem futhatsz. Halálod után új testben elfelejted mielől menekültél gyermekem és ugyanazt a megoldalndó problémát kapod vissza.Haha

2018. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
A problémád megoldása a költözés is lehet.
2018. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

A sors nem büntet.

Egyébként sem értem mi köze a bűnhöz a költözésnek.

A költözés nekem inkább tűnik a helyzeted tudatos változtatásának, ami a fejlődés/keresés (tanulás) alapfeltétele, azaz jó!

Büntetésként megélhető visszahatásokat gyakran a passzívitás és tunyaság eredményez (nem csak az ártó tettek)

2018. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!