Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez tenyleg igy van?

Szerintetek ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
Tehat pl a sors vagy valami mas meg fog engem kemenyen buntetni, ha pl. A mostani helyemrol, ahol nem erzem jol magam (Anglia) (egyedullet, maganyossag) visszamegyek oda ahonnan eljottem (Skocia) es nem oldom meg azon problemakat amikkel szembesultem? Vagy ez baromsag?

2018. aug. 21. 23:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Bournemouth
2018. szept. 25. 08:07
 22/27 megvalto69 válasza:

Az egy nagyon szep varos.

Egy par evig en is laktam ott.

En nagyon szerettem.

Szerintem Anglia egyik legjobb varosa.

Sok sikert a jovoben.

Udv.: a megvalto

2018. szept. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Johetnek meg valaszok.


Ui: am azota hazajottem. Okt elejen. Hianyzik sokszor Anglia, visszagondolva nem volt rossz, talan tobb idot is adhattam volna neki. 4 honap nem volt valami nagy ido...

Valamiert ugy erzem h donteskenyszerben vagyok ismet. Itthon nem igazan akarok maradni, sok ember mogorva, bunko, lehangolo.

Skociaban is jo volt, de ha oda mennek vissza akkor talan az unalom ismet megolne 1 honap utan sztem, kajak is xarok, es az ido is sokszor, en meg konnyen hajlamos vagyok depressziora. Hotel szinte semmi kozepen van, talan tenyleg volt valami celom hogy eljottem anno onnan Borunemouthba, bar Skociaban legalabb ott lennenek testvereim is, sok magyarral.

2018. dec. 21. 13:26
 24/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. dec. 28. 15:38
 25/27 anonim válasza:
Szerintem, kerdes hogy miben hiszel? Ha karmaban...akkor gyakorlatilag felelemben elsz. De jo lenne a szabadsag mellett donteni, foleg lelki ertelemben. Sok sikert, hogy vegre ratalalj a sajat utadra!
2019. jan. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2019. jan. 12. 08:44
 27/27 A kérdező kommentje:
Maaok szerint?
2019. jan. 21. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!