Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ismertek olyan spiritisztat...

Ismertek olyan spiritisztat aki tenyleg tud hatasos Szerelmi kotest vegezni? ( kerem csak olyanok irjanak, akik tudnak erdemben valaszolni

Figyelt kérdés
( nem szeretnem magamhoz lancolni a parom, de sajnos rajott a kapuzarasi panik. Tudom h szeret legnelul de mintha kixserelfek volna, sajnos van egy gyerek is a kepben. ) szeretnem ha van meg benne szerelem irantam, akkor talaljon visszahozzam, mert ahogy telnek a napok egyre rosszabb).
2018. aug. 21. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

"szeretnem ha van meg benne szerelem irantam, akkor talaljon visszahozzam, mert ahogy telnek a napok egyre rosszabb."


Akkor ne hülyeségekkel töltsd az idődet, hanem mondd el neki ezt, és vele töltsd az idődet, ne itt, meg ne valami hókuszpóker megkeresésével, aki majd csak kiszedi a pénzt a zsebedből, mert az a tényleg hatásos módszer, ha egymással foglalkoztok, és azt a pénzt inkább valami közös programra költitek.

2018. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Ha van még feléd tiszta érzelme, akkor kötés nélkül ottt fog toporogni az ajtódba.


*de sajnos rajott a kapuzarasi panik.


Akkor meg nem szeret, ha le akar lépni, vagy már lelépett, vagy ha nős, és visszament a családjához


100 szónak is egy a vége: Ha nyomorultabb akarsz lenni a legnyomorultabb embernél, akkor köthetsz, de akkor ne is sirj, ha a magány állandó társaddá fog vállni.

2018. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha működne ez az idióta hókuszpók, akkor az összes olyan kérdező-féle nyomorultat, aki igénybe veszi a szerelmi kötést konkrétan börtönbe kéne zárni személyi szabadság megsértése miatt. Hogy lehet addig süllyedni, hogy így rá akarja kényszeríteni magát az ember valakire? A szánalom alja.
2018. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen ismerek ,de szerintem már irtam neked.

Ha mégsem akkor irj rám privátban

2018. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

3-mas válaszoló

Remélem te is egyszer ezekhez az általad nevezett "nyomorultakhoz"fogsz tartozni.

Kivánok neked minden jót,amit csak lehet...

2018. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
44%
Ismerek ilyet
2018. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Etikátlannak tartom a szerelmi kötést, ennek ellenére lehet olyan helyzet, amikor mégsem olyan rossz döntés, de biztos vagy benne, hogy mindent próbáltatok, hogy megjavítsátok a dolgot, és ez az utolsó szalmaszál? Megéri az erőfeszítést, az áldozatot?
2018. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

"Remélem te is egyszer ezekhez az általad nevezett "nyomorultakhoz"fogsz tartozni."

Teljes mértékben esélytelen, de azért köszi :) A szerelmi csalódás messze nem akkora kibírhatatlan tragédia, mint aminek azt sokan beállítják, én pedig nem fogom magam ráerőszakolni valakire, aki már esetleg nem kíváncsi rám. Volt már ilyen, talán lesz is még ilyen, mégse jutna eszembe ilyen baromságokhoz folyamodni. Azért látom te magadra ismertél a leírásban..

3as voltam.

2018. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
5 Soha:D és eszembe sem jut bárkit megkötni, ellenben engem már vagy 50x próbáltak kötni:D
2018. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 D-Mano ***** válasza:

NE HASZNÁLJ SZERELMI MÁGIÁT! -az csak összegubancolja a karmádat és a végén még rosszabbul jössz ki a dologból.


Ehelyett tanácsolok neked én valamit:


Ne szerelmi kötéssel próbálkozz. Hanem kíméletlen őszinteséggel lépj egy önismereti útra. Egy csomó dologban hazudsz magadnak (nem csak te, hanem majdnem mindenki).


Van egy csomó hibád, gyengeséged, árnyoldalad és belső megoldatlan konfliktusod (ez szintén majdnem mindenkire igaz). Ezeket pedig eltemeted a tudatalattid mélyére, nem nézel szembe velük. Jobb esetben csak elrejted ezeket magad elől, de sokkal több olyan dolog van, ahol konkrétan hazudnod kell magadnak és másoknak is, hogy ne kelljen szembesülnöd ezekkel a dolgokkal.


A hazugság talán nem a jó szó, mert, ha magadnak hazudsz, az egy olyan speciális eset, ahol te magad a saját magad felé irányuló hazugságokat igazságoknak látod, szentül hiszed, hogy az a valóság. És, ha ilyen dolgokban hazudsz másnak, akkor arról is azt hiszed, hogy az az igazság.


Ezért ezeket az önhazugságokat, önálltatásokat nagyon nehéz észrevenni, és utána szembe nézni az általa rejtegetett hibáiddal, belső konfliktusaiddal még nehezebb. De megéri!


Miért fontos ez a párkapcsolatodban?

Azért, mert az összes külvilágban megtapasztalható probléma a te elfojtott vagy önhazugságokkal elrejtett belső konfliktusaidnak, hibáidnak, árnyoldalaidnak a kivetülése. A sors így kényszerít rá, hogy szembe nézz ezekkel a problémáiddal.

A te párkapcsolati problémád is egy ilyen kivetülés.


Hogy valóban hatékonyan megoldhasd ezt a párkapcsolati krízist egyszerre kell

-a külvilágban is megoldani a problémát:

azaz őszintén, kertelések, titkolózás nélkül NYITOTTAN kezdd el megbeszélni a pároddal a problémákat, és keressetek közösen rá megoldást.

-és emellett folyamatosan és kímèletlen őszinteséggel nézz szembe a fentebb említett gyakran öngazugságokkal elfedett, elfojtott hibáiddal, belső konfliktusaiddal, árnyoldalaiddal.

2018. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!