Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez tenyleg igy van?

Szerintetek ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
Tehat pl a sors vagy valami mas meg fog engem kemenyen buntetni, ha pl. A mostani helyemrol, ahol nem erzem jol magam (Anglia) (egyedullet, maganyossag) visszamegyek oda ahonnan eljottem (Skocia) es nem oldom meg azon problemakat amikkel szembesultem? Vagy ez baromsag?

2018. aug. 21. 23:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A Sorsod azzal Büntet,hogy annyira ostoba Vagy,hogy olyan helyen vagy,ahol nem erzed magad jol.
2018. aug. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 thoomas26 ***** válasza:

Jelen életünk főbb eseményei azért történnek meg, mert a leszületés előtt a lelkünk az előző életünk következményeképpen azokat kívánta vagy volt kénytelen "bevállalni" a lélekfejlődése miatt. A problémák, a gondok mind azért vannak az életünkben, hogy megoldjuk őket, hogy felülkerekedjünk rajtuk, megértsük és amennyiben tudunk rajta változtatni jó irányba, hogy közben másoknak és magunknak nem ártunk, akkor tegyünk meg érte mindent, ellenkező esetben fogadjuk el őket alázattal. S közben igyekezzünk a lehető legoptimistábbak, legboldogabbak maradni, s a legkevesebbet ártani mind másoknak, mind magunknak.


Ha olyan élethelyzetben vagy, ami neked rossz, s tudsz változtatni rajta jó irányba anélkül, hogy másoknak vagy magadnak ártanál vele, akkor nyugodtan megteheted, hiszen többek között azért jövünk le ide, hogy boldogok legyünk.


Ha bármennyire is próbálsz, nem sikerül a helyzeteden változtatni, akkor a karmád az, hogy abban a helyzetben légy, s a sors nagy valószínűséggel nem fog engedni belőle - ameddig a karmád szerint benne kell légy.


Amikor rossz tulajdonságainkat nem ismerjük fel és azokat nem vetkőzzük le, vagy amikor olyan problémák ellen menekülünk görcsösen, ami elől érezzük is, hogy nem tudunk, de mégsem fogadjuk el őket, sőt még harcolunk is ellene, közben másokat is megbántunk, valamint ha öngyilkosságba menekülünk előlük, nos, az ilyen esetekben kell következő életünkben újra hasonló élethelyzetbe kerülnünk.

2018. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
31%
Ne higgy neki, baromságot hord össze, nincs karma. A 11-esnek van igaza!
2018. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. aug. 25. 21:06
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem költözz el, ha egyedülálló vagy és nem érzed jól magad ott ahol vagy. Sors nincs, mint ahogy karma sem. Isten van. Ha bizonytalan vagy fordulj hozzá és kérj tőle segítséget.
2018. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Istennel nem fog tudni targyalni
2018. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. szept. 3. 10:06
 18/27 anonim ***** válasza:
remélem,hogy létezik egy valóban igazságos igazságszolgáltatás az életben/halálban.viszont tapasztalataim alapján nem úgy tűnik,hogy működne,,de lehet csak túl buta vagyok,hogy lássam.hogyha félelem miatt döntesz így,mert nagyon félsz,és nem látsz más utat,akkor szerintem a sorsnak nem kellene megbüntetnie.ha nem félelem hanem bármi más miatt,akkor viszont ha létezik igazságszolgáltatás-féle(sors)akkor lehet úgy igazságos,hogy megbüntet.de nem tudom,én csak egy ember vagyok.
2018. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2018. szept. 11. 13:57
 20/27 megvalto69 válasza:

Valoszinuleg valamiert az elozo helyrol(Skocia) is okkal jottel el es ha oda visszamesz ugyanazok lesznek a problemaid mint regen.

Azok a problemak amikkel most szembesulsz ott is ugyanugy meg fognak majd talalni, idovel.

Megkerdezhetem hogy helyileg hol laksz most?

2018. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!