Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért félhetek valamitől,...

Miért félhetek valamitől, amitől nincs okom félni?

Figyelt kérdés

Azért ebbe a kategóriába írtam, mert igazából nem tudom, hova tartozna, de aki jártas ebben, biztos az is tud valamit javasolni.

Félek a víz alatti kötelektől. Vagyis nem konkrét félelem/rettegés, hanem ha víz alatt látok egy kötelet, akkor rossz érzés fog el, és nem tudom, miért, mert tudtommal semmi okom nincs rá.

Ki tudnám ezt deríteni valahogy, hogy miért van ilyen érzésem?

Találkozott már valaki hasonlóval?



2018. szept. 3. 07:25
1 2
 11/14 anonim válasza:

Szia ugyan ez a fóbiém van nekem is ,pl: amikor elmegyünk a balatonra akk.

rettegek a bólyához odamenni ,a vizibiciklik kikötő zsinorához ....

Eggyüttbérzek veled ez egy ikyen tudat alatt létejövő dolog mert nem hiszem azt h belefulladok csak szimplán rettegek tőle .

2019. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11: meglepő ezt mástól is hallani, és egyébként azóta nem léptem előre az ügyet illetően (más elfoglaltságok miatt), viszont továbbra is érdekelne, hogy ez miért van.

De tényleg, ugyanez: akár bolya, akár csak egy kihúzott határoló kötél a vízen, vagy víz alatti kötél...érthetetlen.

2019. ápr. 24. 09:52
 13/14 anonim válasza:
Szia, nálam dettó ugyanez, azzal kiegészülve, hogy én még a bólyákat tartó láncoktól és kőtömböktől is konkretan rettegek:D Nálam ez a vízben lévő dolgoktól való félelem kb akkor kezdődhetett amikor megnéztem 6 évesen a titanic utolsó perceit.
2021. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#13: na igen, azok is elég ijesztőek... :DD

Viszont te legalább tudod mihez kötni.

2021. márc. 8. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!