Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » 21 évesen öregnek érzem magam?

21 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebb életem volt az átlagnál, már tizenévesen kezdtem úgy érezni, hogy kész, én ebbe belefáradtam.


Most 21 évesen meg már lélekben 50-nek érzem magam vagy még többnek.


Egykét semleges ismerőseim hiába idősebbek nàlam, fiatalabbnak látom/érzem magamnál, mert nyugodtabb az életük.


Hiàba nyugtattak az emberek sokan, hogy nem nézek ki 21-nek se, nemhogy sokkal többnek, de higgyjétek el én attól még úgy érzem magam, mint aki mindenen túl van stb. Holott még egyelőre semmit nem tudok felmutatni, nem tettem semmit le az asztalra.


Többen is mondták már, hogy nagyon látszik rajtam az öregség. Meg hogy mély fájdalom tükröződik a szemeimben akkor is, ha mosolygok, olyan végtelen szomorúság. Egyszerűen nincs kedvem semmihez. Nem érdekel a pénz, a szerelem se semmi. A haláltól is félek, de ha tudnám hogy úgy halok meg hogy fájdalommentes stb. Akkor gond nélkül meghalnék.. Utána néztem a neten hogy "öreg lélek,, és úgyanazok vannak leírva mint amit én érzek.


21/F



Ha kioktatni meg beszólógatni jöttél, ne írj semmit.



2018. nov. 29. 00:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Ez picológiai probléma nem ezotér (köszi 6-os,ezen akkorát nyerítettem :D)

A lélek elöregedése azért sem egyenlő az "öreg lélek" fogalmával,mert utóbbi a magasan empatikus,öntudatos és bölcs lélek jellemvonása (a föld lakosságának 4%-a) amihez hozzátartozik a folytonos megújulásból fakadó kortalanság és spirituális érdeklődés..

...az elöregedés viszont az állandó önfeladás zöldsége,egy mártírszellemben való langyos éldegélés,ami főleg egy tipikus magyar családi(és társadalmi) minta,aki pedig megörökli tudatalatt ugyanazokat a helytelen problémamegoldó formulákat fogja követni amíg ki nem dolgozza magából,vagy nem tudatosodik valahogy és elengedi.

A mártír inkább az önmaga jobblétéért való felelősségvállalást adja fel,mintsem ezt a tévesen rögzült poshadt és túlhaladott negatív energiákat a hozzájuk tartozó gondolatvilággal...nemtom elég érthető-e számodra..

Vagyis a depressziós állapot a te korodban nem hiszem,hogy a te hibád lenne,mert ez egy elég hosszú folyamat,viszont neked kell kijönni belőle az önmagadért való határozott kiállással,a saját vágyaidért való felelősségvállalással,amihez hozzátartozik a gazdagságtudat táplálása,sikerélmények,valódi dolgok nem műanyag élettöltelék,kíváncsiság és nyitottság (9-es isteni gyermek)


Add fel az örömgyilkos nagypapa hozzáállást (úgysem sikerül,úgyis tudom mi lesz,minek tegyem,mondjam,vagy mutassam...blablah kifogásokat) és akard felváltani a "sosem lehet tudni"-val,vagy menj le a legaljára és nézd meg mi lesz ha bevállalod a fájdalmat,csak ne maradj a "biztonságos" langyosban...

2018. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%
Látom aktívak a lepontozóbajnokok.
2018. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
64%
Ki volt az aki llepontozott???!!!!! Biztos hogy a fröcsögők meg a nyelvtantanárok!
2018. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
10%

" Miért van az, hogy feltesz az ember ide egy kérdést, és jönnek a szövegek hogy: kifogás, sajnáltatom magam stb. Ha ez lenne a célom nem írtam volna ki. Tudtomal ez a weboldal arra van hogy kérdéseket tegyünk fel. Ja haha a gyökér troll kérdésekre meg jönnek a normális válaszok. Most írjam én is ki troll kérdésként? Szánalom hogy állandóan a beszologatás meg a trollkodás megy. Éljen 2018 Magyarország."


Egyetértek,kedves kérdező!Magyarországon ritka szar emberek vannak,nekem is tönkretették a fiatalkoromat iskolában/munkahelyen/saját unokatesóim/tanárok stb.

Pedig én tele voltam kreativitással/szerénységgel/kedvességgel stb.


22/L


Utálom azokat,akik azt írják önsajnáltatás,de azokat még jobban utálom akik azt hangoztatják :"Te vagy a saját életed kovácsa" Szánalmasan ostobák.

2018. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%
#24-es! te vagy a szánalmas ostoba, amiért mások kezébe akarod nyomni az irányítást, és vak, gyáva vagy elfogadni, hogy minden rajtad múlik.
2018. dec. 1. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!