Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy 24 évesen...

Normális, hogy 24 évesen öregnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebb életem volt az átlagnál, màr tizenévesen kezdtem úgy érezni, hogy kész, én ebbe belefàradtam.

Most 24 évesen még màr lélekben 50-nek érzem magam.

A 25-27 éves nő ismerőseim hiàba idősebbek nàlam, fiatalabbnak látom/érzem magamnál, mert nyugodtabb az életük.

Hiàba nyugtattak még sokan, nem nézek ki 24-nek se, nemhogy sokkal többek, én attól még úgy érzem magam, mint aki mindenen túl van, holott még egyelőre gyerekem sincs.


Mi ennek az oka, ès hogy tudnék rajta változtatni?


24N


2018. jan. 25. 06:53
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez nálatok korosztályi probléma, a tizenévesek koravének, a huszonévesek már kiégtek. Egy csomó ember ír ide olyat, hogy 15 évesen már vagdossa magát és 17 éves korára meg akar halni és csak a gyógyszerek körül jár az esze. Ez nem normális, egy nem normális világban nőttetek fel. Vagyis próbáltatok, de sokaknak nem sikerül.
2018. jan. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd :D
2018. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1.nek reszben igaza van , de ez nem sarkithato le ennyire, ugyanis pl meg 50 evvel ezelott is a 90% ebben a korban hazas, egy/tobb gyerekes csaladanya/apa volt, oket megse viselte igy meg a tul gyors felnoves.

Szerintem inkabb az egyeni eleted hozadeka, irtad ezt magad is. Ne keseredj el,24 evesen igazan messze vagy az oregsegtol. Ha nem ott tartasz, ahol szeretnel, azon meg csak te tudsz valtoztatni!

2018. jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehezebb élet az átlagnál? Pl?

Ott kellett hagynod a sulit 16 evesen, hogy megtudj élni, majd munka mellett lediplomázni? Láttad az egyik szülődet meghalni? 19 évesen volt hogy nem volt hol laknod? Mi a nehéz élet?

Bár csak 29 vagyok, de kicsattanok az erőtől. Saját házban, és saját autóval.

De persze 1 perc időm nem volt sajnaltatni magam....

Mi a nehéz élet, mert ha válaszhattam volna, akkor bevállalom az alkoholista szülőket....

2018. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

19 évesen kellett otthagynom, munka mellett készülök diplomàzni külföldön.

Apukàm bántalmazott engem és anyut, anyu 11 éves koromban súlyosan belebetegedett.

Egész életemben ott lebegett a fejem felett a hajléktalanság, most se vagyok teljesen vèdve tőle. De értelemszerűen ezt nem szerettem volna így leírni.

2018. jan. 25. 09:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasztal, de adjon erőt, hogy más több ezer ember is ebben a cipőben jár, és elég soknak sikerül a normális elet.
2018. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen időskoromban egy hosszan tartó rossz periódus miatt az életemben hasonlóképp éreztem,azt gondoltma eleget éltem már.Most tíz évvel később meg úgy érzem,hogy sok kiaknázatlan lehetőség áll még előttem,és hogy sok mindent megtehetek még:új dolgok,új hobbik,új tanulmányok-most fejezek egyet.

Ha eljárnál beszélgetésekre szakemberhez az sokat segíten,hogy megtaláld a problémák gyökereit és megoldást találj.Utána már menni fog könnyebben egyedül is.

2018. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy, minden bizonnyal az életed miatt érzed öregnek magad. Belefáradtál, ezen kellene változtatni, próbálj ki új dolgokat, keress új hobbit.
2018. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!