Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a karmaban?

Hisztek a karmaban?

Figyelt kérdés
Szerintetek, aki rlete soran sokat szenved a reinkarnalodott teeteben mrgtisztulast nyerhet ugymond. Pl aki elvesziti nagyon hamar a szuleit, az kap eselyt a reinkarnaciban, hogy ujra talalkozzanak? Hisztek abban, hogy bizonyos emberek nem veletlwnul lepnek az eletunkbe? Miert mondjak, azt, hogy aki balamit megban, vagy maskepp csinalt volna, abbol mindenkepp tanul?

2018. dec. 12. 21:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%

Az emberek egy része azt gondolja: van a világ, vagyok benne én, születtem élek, meghalok, passz.

Más része ugyanígy gondolja, csak kibővíti mindenféle hiedelmekkel, ezek közül egy a karma. Önmagában karmáról ebben a vonatkoztatási rendszerben felesleges elmélkedni.

El kellene eljutni a kételkedésig: semmi nem az, aminek látszik. Megkérdőjelezni a világot, önmagadat - ráébredni a valóságra. És amikor ez megtörténik, akkor látod az igazságot, a karma mibenlétét is látod. Ha eddig nem jutsz el, felesleges karmán törpölni.

2018. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
23%

A köztes lét nem arról szól hogy szabadon kószálunk a mennyországban.Először jön a vizsgálat, aztán pedig a következő élet tervezése.Persze biztos van idő a kettő között, de a szeretteid vagy már egy új életüket élik vagy tervezik azt.

De a jó hír, ha már elérted a megvilágosodást és befejezted az utolsó életed is itt a Földön, találkozhatsz mindazokkal akiket igazán szerettél életeid során.


3-s válaszoló voltam.

2018. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

11-es: azért ezt érdemes tovább fejtegetni, mert így elriasztja az érdeklődőket. A minden kétségbe vonása nem önmagáért való, hanem azért kell ezt csinálni, hogy jobban lássuk a saját szerepünket vagy mibenlétünket vagyishát inkább azt, hogy a mi szerepünk elég minimális (0) a dolgok folyásában.

Az individualizmus, ami annyira nagy divat lett mostanában (nem mindig volt így), sajnos eltávolítja az embert, attól a természetes igényétől, hogy legyenek olyan más embereke a környezetében, akikkel egynek érezheti magát.

Nem véletlen, hogy igyekeznek az embert mindenki mástól elválasztani, hiszen ha valaki egyedül marad sokkal egyszerűbben lehet befolyásolni és rávenni arra, hogy irányítható legyen. Ráadásul ez gazdaságilag is jelentősen kifizetődőbb.

2018. dec. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
24%
#13, tapasztalatból mondom, hogy nem érdemes tovább fejtegetni. Aki nem érett rá, az félreérti, sőt, jobban tudja, sőt ő maga akarja megmondani a tutit. Én ahhoz a néhányhoz szólok, akik idetévednek, és már csak egy apró lökésre van szükségük, hogy komolyabb vizsgálódásba kezdjenek. (Lehet, hogy ez a gondolat is túlzó - aki egy apró lökésnyire van, az nem téved ide.)
2018. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szándékos, akkor nem szóltam. Ne becsüljük le a gyak népét. Sok értelmes ember megfordul itt. Ha csak egy megérti miről megy a beszéd, már bőven megérte.
2018. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 airlady ***** válasza:
76%
Jól szóltatok. Mindenki ott gyűjti az infó morzsákat, ahol tudja. Csak olvasni kell a sok elcsépelt szó között.
2018. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

12

Ezt milyen tapasztalatok alapján írtad ??

2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Ki kérdezi?
2018. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
ÉN.
2018. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy semmilyen, azert is lettél itt le pontozva! A legtöbben csak az észt osztják, de nem a sajátjukat, csak az ilyen kitalált kamu oldalakról vett kamu dolgokat!
2018. dec. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!