Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Leginkább azok válaszát várom...

Leginkább azok válaszát várom akik hisznek a reinkarnációban! Hogyan emlékezzek vissza az előző életemre?

Figyelt kérdés

Hiszek a reinkarnációban, meg, hogy a lélek többször is képes újjá születni. Van egy személy akivel kapcsolatban nagyon erősen azt érzem, hogy ismertem személyesen is. Pedig sosem találkoztunk, mert ő már halott volt mikor én születtem. Mégis néhanapján emlékek villannak be,mintha egy másik életben az életem része lett volna. Valahányszor meglátom iszonyú erős dejavu érzés fog el. Olyan mintha ismerném már 1000 éve. Rengeteg olyan emlékfoszlányom van amik sosem történtek meg velem ebben az életben, de mégis úgy érzem, hogy átéltem már. Vagy pl volt olyan álmom, ahol egy szituációban ő is benne volt, aztán kimerült, hogy az anno sok éve tényleg megtörtént. Sejtem ki voltam, de biztosra nem tudom, mert csak emlékfoszlányok vannak. Olyan mint egy kirakós aminek csak néhány darabja van meg, de pont a lényeg hiányzik. Hogyan tudnék teljesen visszaemlékezni?


A másik ami idevág: Hogyan tudnám ennek a személynek megtalálni a lelkét? Ugye nem minden lélek születik újjá, szóval lehet a túlvilágon van, de lehet ő is leszüetett újra és egy másik testben él. Van rá mód, hogy megtaláljam? Kerlek segítsetek, ha tudtok



2019. jan. 13. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
magad nem tudsz visszaemlekezni, erre van a regressziós hipnózis, illetve a lelkek “ védett” állapotban vannak, ami azt jelenti,hogy nem keresheted meg csak úgy. Vagy felbukkan az eletedben, vagy sem.
2019. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ahhoz, hogy folyamatos legyen életed filmje (az előző részek is, ha érted, mire célzok), igen magas tudatállapotba kell kerülnöd, és azt fent kell tudnod tartani.


Amit az egyes ír, mint terápiás lehetőség, fennáll.


Életünkben számunkra fontos lelkeket meg lehet találni -de minek is? Elképzelhetetlennek tartod, hogy az a célja a jelenlegi leszületésednek, hogy másvalakit/akárkit/mindenkit tudj úgy szeretni, mint őt? Akkor te is jobban fejlődnél, és nem lenne hiányérzeted.

2019. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Néhány mikrogramm LSD , esetleg egy ayahuasca szertartas sokat segítene.
2019. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Arra emlékszel, hogy hogyan néz ki?
2019. jan. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!