Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka annak hogy egyre...

Mi az oka annak hogy egyre többen hisznek a Reinkarnációban?

Figyelt kérdés

Környezetemben elég sokan hisznek a Reinkarnációban. Még apám is, pedig pár éve nem hitt benne már ő is kezd hinni benne.

Én nem tudom eldönteni, de szoktam rajta gondolkodni. Valamelyik nap benne volt a tévében ez a téma, ahol embereket kérdeztek meg hogy hisznek e benne. Mindenesetre én a barataimon és a családomon vettem ezt észre hogy egyre inkább hisznek benne. De ahogy nézem ezen az oldalon is szép számmal akadnak..



2018. szept. 9. 20:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Ők is úgy vannak vele, hogy mindent ki kell próbálni, hisz' egyszer élünk!
2018. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

#1

Ennek a válasznak semmi köze a kérdésemhez.

2018. szept. 9. 20:18
 3/22 anonim ***** válasza:
80%

mert vannak tapasztalatok vele kapcsolatban?


sok. nagyon sok.

A bibliában eleve benne volt, csak cenzúrázta Teodóra császárné, aki egy közönséges szajha volt.

2018. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
0%
Azért mert ügyesen népszerűsítik a témát és olyan emberekkel teszik akikre felnéznek.Sajnos,hogy inkább hiszékenyek mintsem utána néznének a dolgoknak.Az igazság egyszer sem fog senkiután igazodni.Nos akkor szerintem vedd a fáradtságot és keresd meg mi az igazság erről.Tudom sok idő ezt megtenni de ha neked fontos?!
2018. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#4

Engem nem érdekel hogy létezik e vagy sem, csak azon csodálkozom hogy milyen sokan hisznek benne. Pedig nincs rossz életük, akiket ismerek.

2018. szept. 9. 22:38
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Én egyfajta korszakváltás velejárójának tudom be. Sokan beszélnek a Vízöntő kor beköszöntéről - "az emberiség globálisan ezekben az időkben fog átlépni [2012-ra teszik ezt az átlépés] a Vízöntő korszakba és ez rengeteg változást fog hozni. Most éppen átmeneti korban élünk. ... A régi korszak már nem jó, az új pedig még nem jött el. Káosz van. Ez a legjellemzőbb a mai időkre."
2018. szept. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:

Részemről saját tapasztalat.

Másrészt nézd meg a Westworld c sorozatot.

2018. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
67%
Az emberek mindig is féltek/kíváncsiak voltak rá, mi lesz a halál után.És bár a kereszténységtől adott egy alternatíva, de az emberek lelki fejlődése felgyorsult és a fiatal generációban sokkal több a magasan fejlett ember/lélek.Ők már nincsenek rögtön vallásokhoz láncolva és mivel a reinkarnáció az aminek mindannyian részesei vagyunk, így adja magát a válasz.
2018. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Azt, hogy látszat szerint több a reinkarnációban hívő, eredményezi az is, hogy többen használják a netet.

.

"nézem ezen az oldalon is szép számmal akadnak.."

itt, ebben a kategóriában természetesen jóval több a hívő, mint ha az 'Üzlet és pénzügyek' oldalt olvasgatnád.

2018. szept. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azt gondolom aki veszített már el közeli hozzátartozót,szerettét, hajlamosabb hinni, hogy a halállal nem ér véget minden.Kell a remény, hogy aki eltávozott "jól van".Talán ebben a hitben könnyebb feldolgozni a gyászt.

Vagy a másik amire gondolok, hogy a haláltól való félelemben segít hinni, hogy nem szűnök meg, van folytatás.

2018. szept. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!