Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Olyan lehet, hogy előző...

Olyan lehet, hogy előző életünkből már ismerjük egymást, de ezt csak az egyik fél érzékeli?

Figyelt kérdés
Kiváltképp gondolok olyan esetekre, ahol a "nem érzékelő" fél teljesen materialista, nem hisz ilyesmiben.

2019. márc. 10. 17:30
 1/3 A kérdező kommentje:

Nekem van egy ilyen élményem. És nem szerelmi kapcsolatról van szó! Ahogy találkoztam vele, rögtön egy érzelmi hullámvasutat indított el bennem, pedig totál hidegen szoktak hagyni az emberek. Nem éreztem olyasmit, hogy "ezer éve ismerem", nem "fejeztük be egymás mondatait", csak azt éreztem, mintha egy láthatatlan erő összekapcsolna minket, mint két mágnest.

Ezt mindenféle ezós körítés nélkül elmondtam az illetőnek, olyan szavakat használva, mint összhang, vagy szimpátia, de azt mondta, ő semmi ilyesmit nem érez... (Az csak később derült ki róla, hogy nem hisz ilyesmikben.)

Azóta nagyon szoros kapcsolatban vagyunk egymással, de amilyen gyorsan kialakult ez az én részemről, olyan lassan engedett ő közel magához engem.

2019. márc. 10. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetilyen.
2019. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek valakit, akit szerintem már előző életemben is ismertem. Erről nem beszéltünk, mert ő nem hisz ilyesmiben. Amint megismerkedtünk, azonnal egy hullámhosszon voltunk. Nagyon különleges kapcsolat. Ha nem mondunk ki valamit, akkor is tudjuk, hogy mit gondol a másik. Örülök, hogy ismerem.

A miénk sem szerelmi kapcsolat. Inkább testvérinek, vagy barátinak mondanám.

2019. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!