Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik elértek arra a szintre,...

Akik elértek arra a szintre, hogy lelki tanítóit ténylegesen érzékeli, milyen utat jártak be addig?

Figyelt kérdés
Nem fizikaian megnyilvánuló segítőkkel való kapcsolat jellegére vagyok kíváncsi és annak előzményeire. Tiszta szférákból
2019. jan. 17. 20:42
 1/5 Simpleasthat ***** válasza:
73%
Az út nehéz volt.Én csak a közszféráig jutottam.Sajnálom.
2019. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Valahogy mindig, ha benézek az ezoteriaba, a kérdések felét nem is értem xD Na ez is ilyen.
2019. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
De az egyes odabax. :'D
2019. jan. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ehhez nem "utat kell bejárni" - persze kell egy alap spiritualitás hozzá, (egy spirituális gondolkodásmód ) de utána már csak meditáció... mikor először csináltam olyan meditációt ami elvisz a vezetőmhöz, semmilyen tapasztalatom nem volt, de megcsináltam újra és újra.. amíg úgymond "meg nem találtam'.. azóta ha bármi kétségem van egy helyzettel kapcsolatban (legyen az bármilyen téren) vagy segítség kell pl egy vizsgánál mindig meditálok és "elmegyek" hozzá -segítséget-útmutatást kérek tőle... mindig megkapom :)
2019. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Életemben, vagy 20%os korom óta? Választ privátban, ha szeretnéd tudni.


Lényegében mások számára megérthetetlen mélységben képes vagyok látni a sors munkásainak munkáját. Hogy ezen belül éppen mi, ki, milyen szintről vibrál felém, környezetem felé, sose érdekelt.

Az előzmény isten működésének tanulása.

2019. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!