Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Meditálás alatt miért látok...

Niceszisz kérdése:

Meditálás alatt miért látok bevillanó lila és zöld színű fényeket? És egy szempárt?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem meditálni napi rendszerességgel 1 órát.

Kezdetben intenzív fejfájásom volt tőle, de az már elmúlt vagy nagyon ritkán észlelem.

Bevillanó fényeket látok 10-15 másodpercig ami kb percenként ismétlődik. Legtöbbször zöld és lila színű fényeket.

Gyakran látok egy szempárt is vagy 1 "szemet".

És érthetetlen alakzatokat is szoktam látni.

A fényeket késő este a sötétben is "látom" meditálás alatt.

Néha körívben rajzolódnak ki a fények és a kör közepén sötét színt látok.

Nem vagyok cukorbeteg és a látásom is tökéletes.

Kezdetben egyáltalán nem tapasztaltam ilyeneket.

Volt már nektek hasonló tapasztalatotok?

Köszönöm

27/nő



2019. máj. 20. 19:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

ha elhiszem amit írsz, már pedig eléggé szkeptikus vagyok,

mégis milyen meditációt csinálsz a meditációk kb 300 fajtájából?

Az elég fontos lenne.

2019. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Samantha buddhista meditáció
2019. máj. 20. 20:07
 3/24 anonim ***** válasza:
Ha privátban valaki felvilágosít, megoszthatnád velünk is
2019. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos nem tudok benned olyannyira szétbontva áskálódni, hogy erre választ adjak, de valami olyasmi, mintha a jelenlegi formádban ezek egyfajta szimbolizmusok lennének.

Kb mintha jelelni akarnának neked fentről, de nem, mert ezt a te elméd alkotja a meditációdban futattot gyakorláshoz. Szóval mellékesen látod ezeket, s egyszerre lehetne teljesen más is, csak jelenleg olyan formában vagy, ami miatt véletlenszerűen színek kombinációit látod.

A szempár kb ugyanez, csak még inkább egy lényegtől távolabb lévő szimbolikus manifesztációja az elmédnek.


1#, végtelen, nem pedig 300 meditációs gyakorlati forma létezik. Vagy pedig 1, ami ugyanaz, de sehogy sem 300.., még ha nézőpontokkal különböztetjük sem jön ki sehigy se a 300.

Nagyon kevés tudásod van még. Inkább csináld, ne beszélj róla.

2019. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy ha komolyabban érdekel, akkor írj rám, s egy ismerősömhöz vezetlek, de bízz bennem, ez teljesen lényegtelen, csak ismerkedj magaddal, más nem számít.
2019. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Red vixen inkább ne válaszoltál volna :/


Azért látsz mert az elméd a saját programja alapján működött egész életedben és nincs hozzászokva, hogy ébren pihen ezért mindent amivel elcsalhatja a figyelmed (ismét gondolkodásra ösztönözhet) be fog vetni. A képzeleted és az emlékeid a legfőbb hatalma feletted de ha nem tud irányítani velük lassan leáll. Neki olyan pihenni mint meghalni ezért akár a legborzasztóbb félelmeid is eléd tárhatja csak hogy megszerezze a figyelmed és működtetni tudja önmagát. Kitartás, nyugalom. Amit ilyenkor látsz nem igazi

2019. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj a légzésedre és semmi másra. Ne irányítani akard! Hagyd történni. Ez nagyon fontos
2019. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
32%
Szerfogyasztó vagy-e párhuzamosan a spirituális gyakorlataiddal?
2019. máj. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem fogyasztok alkoholt. Gyógyszert nen szedek
2019. máj. 21. 06:24
 10/24 anonim ***** válasza:

6:20-as vagyok


Akkor a legegyszerűbb módszer a tapasztalataid okainak kiderítésére, ha megkérdezed az embert, aki megtanított a meditáció ezen formájára.

2019. máj. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!