Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg tud 1 lélek 2 testbe...

Tényleg tud 1 lélek 2 testbe születni egyszerre?

Figyelt kérdés

Állítólag ilyesmire csak nagyon fejlett lelkek vállalkoznak, mert nagyon nehéz feladat. Szerintetek tényleg lehetséges?


(Aki még a reinkarnációban sem hisz, az ne válaszoljon!)


2010. júl. 10. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Nem, ahogyan két lélek sem lehet egy testben.
2010. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Hallod, nem fordítva akartad írni a kérdést? Mert olyan néha megesik, hogy 2lélek születik egy testbe, de ilyenről még sosem hallottam, pedig egy ideje foglalkozom a témával.
2010. júl. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg így akartam kiírni a kérdést! Olvastam erről...
2010. júl. 10. 11:36
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Én nem hiszek a reinkarnációban ,de nem is válaszolok a kérdésedre.
2010. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

ennek teljesen semmi értelme.ha születéskor egy lélek irányítja a két testet, az a lélek később 2 részre fog szakadni, mert az embereket a környezeti behatások változtatják meg (lásd nevelés, anyagi körülmények)

1 léleknek ha két testben lenne a te elméleted szerint, függetlenül a nevelési környezettől, minden érzelmi tesztre ugyanazt az eredményt kellene mutatniuk, de ez elképzelhetetlen, mert más környezetben nevelkedtek. 2 lélek lehet szorosabb kapcsolatban, de az lehetetlenség, hogy 1 lélek irányítson 2 testet anélkül, hogy ketté ne szakadna, és ez által 2 új lélek ne jönne létre. Így logikus.

2010. júl. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok nagyon profi az ezoterika területén, de azért tudok dolgokat és nekem ez lehetetlenek tűnik.
2010. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mivel eleve lélek sem létezik abszolút értelmetlen a kérdésed.
2010. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
97%

Mondok rá hasonlatot:

1. A sakkmester (itt a lélek megfelelője) szimultánt ad egyszerre akár 10 ellenfélnek is. Megosztja a figyelmét, az energiáját, ennyi a trükkje, bár könnyű mondani...

2. A PC-men a böngésző mellett egyszerre fut Word és a zene is. Ha a Windows képes rá... :-)


Egy szó mint száz, én is olvastam róla, és az a lényege, hogy a testben sohasem a lélek teljessége van benne, hanem egy része (15%-40%?) mindig otthon marad a szellemvilágban, és bevárja a kiküldetésben lévő önmagát.

(Mellesleg így lehet könnyen megmagyarázni, hogy mindenkit vár pl. az anyukája vagy nagymamája és a halálközeli élmények során senkinek sem mondták (senkitől sem hallottuk), hogy basszus a szüleim épp újraszülettek és ezért nem találkoztam senkivel, csak egy cetlit hagytak a hűtőn.)

Aki nagyon stréberkedik és elég energikus hozzá, megteheti, hogy 10% marad otthon, 40% Canadában fát vág, 50% meg itthon olvassa a GYK-t.

Tőlem ne kérjetek bizonyítékot erre, csak egyes hipnotizőrök állítják hogy így van.

2010. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Időn kívüli entitás elvileg kedvére játszhatna ilyeneket, de azt nyilván jobban észrevennénk...
2010. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet ilyen, a spirituális kérdésekben semmi sem egyértelmű.számomra az is homályos fogalom,mi az a lélek...pl.minden emberben van egy lélek.viszont mindenki beletartozik a nagy egészbe,az isteni lélekbe ami összeköt mindent.akkor hol is van a határ? szóval nehéz erre pontos választ adni,én lehetségesnek tartom ennyit tudok mondani.
2010. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!