Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha a szüleim nem talalkoztak...

Ha a szüleim nem talalkoztak volna akkor mikor születtem volna meg?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy kesobb. De az is lehet hogy nem Mo-n hanem pl Afrikában vagy Kínában vagy Amerikában? Meg persze a szuleim is masok lennének
2019. júl. 11. 15:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
Ezen én is már sokat agyaltam, de talán valóban ott van a lényeg, hogy a génállományok egyediek, így nem "születtem volna meg" máskor, más esetben. De akkor a lélek is egyedi a génállományhoz tartozóan?
2019. júl. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

#11

A lélek az maga az az energia, ami az Univerzumban mindenben ott van.

2019. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyjából ugyanakkor szállt volna a lelked egy megfelelő, másik magzatba egy másik anya méhében, mint amelybe ténylegesen beszállt, s így nagyjából ugyanakkor születtél volna meg. Mindig olyan magzatba kerül a lelkünk, amely a számunkra kiszabott karmát megvalósítja, s mindig van több ilyen lehetőség is, szóval a konkrét szüleiden semmi nem múlott, lett volna számos alternatív lehetőség a hasonló karmát jelentő leszületésre a Földön.
2019. júl. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Jobb lett volna az merz ez a mostani èletem egy nagy rakás lószar

Azon is szoktam gondolkodni hogy miert akkor szulettem meg amikor? Mert miert ebbe az országba varosba faluba? Ez mind mind véletlen? Meg miert van annyi testverem amennyi?

2019. júl. 14. 06:33
 15/18 anonim ***** válasza:
Válasz a kérdezői kommentre: természetesen nem véletlen, hogy akkor és oda születtél, ahova, mert ez a karmádból adódik, de ha máshova születtél volna, akkor is hasonló nehézségű és típusú karmát kapsz, szóval az semmit nem változtatott volna azon, hogy mennyire nehéz az életed. A karmádat feladatként kapod, hogy megküzdj vele, s ezáltal fejlődjön a lelked. Ha nehéz a karmád, akkor nagyobb az esélye, hogy sokat lépj előre a megvilágosodás felé vezető úton, s ez ilyenformán egy ajándék. Akinek könnyű az élete, annak a fejlődés szempontjából kevésbé hasznos a Földön eltöltött, életnyi idő.
2019. júl. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Értelmetlen kérdés, ami azt feltételezi, ha szüleID nem ismerték egymást, akkor az egyik szülőd a spermabank.
2019. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha nem születtél volna meg,nem lenne meg a mostani öntudatod amit másik életben felismertél volna.
2019. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valahogy mindenképpen megszületsz ha itt kell lenned.
2019. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!