Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » VAn akinek működött ez a módszer?

VAn akinek működött ez a módszer?

Figyelt kérdés

Tehát kiválasztasz egy démont, és a sigiljét (szimbólum) egy papirra rárajzolod egy körbe a sigilt és valami olyasmi történik hogy ezzel oda adod a démonnak a lelked vagy mi vagy éppen oda vonzod magadhoz. Aki ismeri ezt elmagyarázná pontosabban mi ez hogy van ez?


TRollokat jelentem xd mert nem vagyok rájuk kiváncsi. HA nem hiszel ebben lehet tovább görgetni. Köszi. Szóval olyan emberek írjanak akik kevésbé szkeptikusan állnak ehhez. Ugyan is velem történtek olyan dolgok amik biztos hogy nem a véletlen folytán töréntek meg és biztos hogy démoni entitásra utaltak akkor.



2019. júl. 24. 14:03
 1/8 A kérdező kommentje:
És nem. Nem szívok semmit, nem vagyok elmebeteg sem. Nem haluzok és nem szedek semmilyen gyógyszert. Egyszerűen kutatok a természetfeletti entitások után.
2019. júl. 24. 14:05
 2/8 A kérdező kommentje:
folyt.köv. hozzátenném azért mert tudni akarom az igazságot. Amióta világ a világ történnek természetfeletti dolgok emberekkel a Föld minden pontján. Hozzáteszem velem is. Ott vannak a legendák, személyes történetek /tapasztalatok másoknak és mindenféle sok más amik szellemekről , démonokról és egyéb másokról szólnak.
2019. júl. 24. 14:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Démonok és angyalok is léteznek! De én nem mernék démont sem vonzani sem hívni! :o
2019. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mik történtek veled? Hány éves vagy?
2019. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyilván, kivéve, hogy ez nem csak úgy megy és semmi köze a lelkedhez.
2019. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ******?! ***** válasza:
Démonok? Sokféleképpen írják le őket, függetlenül, hogy léteznek vagy sem, nem hiszem, hogyha leírsz egy papírra pár szónoklatot egy idegen identitás a lelkedért cserébe teljesítené a kívánságaidat. Még a gondolat is nevetséges.
2019. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nah persze, és mit kell a papírra írni?
2019. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy teljesíti a kívánságod, de hajlandó vagy megfizetni az árát? Nem tudhatod, mit kér cserébe! Én magam is gondolkodtam már ezen, meg akartam átkozni valakit, valami gonosz démon hatalmával, de nem merem megtenni, mert nem tudni mi az ára. Neked sem ajánlom. Veszélyes játszadozás.
2019. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!