Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak már paranormális...

Voltak már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
:)

2019. aug. 21. 01:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És mik voltak?
2019. aug. 21. 01:25
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Szellemidézés. Életre szóló tapasztalat a lottószámokkal.
2019. aug. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mikor először láttam férfit meztelenül. 🥴
2019. aug. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ******?! ***** válasza:
31%

Nem tudom, hogy paranormális vagy pszichés, vagy talán valamilyen betegség...? Várjuk csak, tényleg le kéne írnom? Végül is már mindegy.

Történet: egyszer volt hol nem volt, egyszer elkezdtem "nem látni" az emberek arcát. <<-- szó szerint és azóta sem javult. Történet vége.

2019. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ******?! ***** válasza:
19%
Ó, már meg is bántam, amint kiírtam. Hol a radírom?
2019. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem, trollok kíméljenek!
2019. aug. 21. 13:23
 7/13 ******?! ***** válasza:
64%

Trollok? Heh? Trollok mi?

Paranormális élményeket kell írni, igaz? Valami hosszabb történet, ugye? Lássuk csak egy történetet... A paranormális élmények meg hasonlók gyermekkorban gyakori jelenségek független attól, hogy fantázia vagy sem. Nálam sem volt másképp. Az első ilyen kis koromban volt halottak napján. Egy megemlékezés volt, bizonyos okokból csak anyámmal mentünk mécsest gyújtani. Este-felé mentünk, de a pontos időt nem tudom. Kocsival mentünk, majd odaérve hatalmas tömeg volt a temetőben, anyám fogta a kezem és elmentünk a tömeg mellett. Felnéztem rá és az arca elmosdott, homályos volt, hogy őszinte legyek már nem is emlékeztem hogyan néz ki. Számomra ő is olyan volt, mint mindenki más körülöttem. Az összes többi ember, mindenki számomra csak egy árnyék... "Azóta" minden olyan, mintha nem velem történne, mintha egy unalmas filmet néznék már évek óta vég nélkül. Egyetlen érzés maradt meg bennem: 'nem szeretem a tömeget!' Miért? A nagy tömeg teljesen összezavar. Magamban gondolkodva már ott voltunk sirnál mécsest gyújtottunk, ami számomra furcsa volt, hogy anyám nem sírt. Minden évben amikor eljöttünk sírdogált, nagyon bosszantó volt! De aznap este(felé) semmi érzelmet nem mutatott. Hogy őszinte legyek eleinte fogalmam sem volt ki milyen érzelmi állapotban van, de lassacskán már a testtartásból megértettem. Hogy félreértés ne legyen nem vagyok érzelmek nélküli pszichopata, bizonyos körülmények nagyon is ijesztőek számomra, csak megtanultam nem kimutatni, hogy félek. Számomra olyan, mintha egy napon elfoglaltam volna ezt a gazdatestet vagy olyan valaki, aki félálomban van és várja az ébredést. Úgy elmerültem a világomban, hogy eközben anyám eltűnt, körülöttem sirok és arctalan emberek voltak, a szívverésem felgyorsult, elkezdtem keresni az anyámat. Nem tudom meddig kerestem és a körülöttem lévő hangokat is egyre tompábban hallottam, a fülemben egy zúgást hallottam és aztán teljes sötétség. Amikor felébredtem otthon voltam, szüleim mindenki ott volt. Hogy találtak meg? Aznap este az egyik "ismerősünk" is ott volt, és amikor eszméletlen voltam nagy tömeg vett körül... Gondolom a többet ki lehet találni? Tehát otthon kérdezgettek hogy kerültem oda, kivel mentem el ide-oda húzogáltak, mégha meg is akartam magyarázni... Esélyt sem adtak rá! Szótlan voltam egy ideig. Az apám ismerőse fel hívta őt és így találtak meg, otthon a rendőrséget is kihívták, pedig alig csak pár órája tűntem el. Elkezdtem magyarázni a körülményeket... Apám ránézet az anyámra és mondta, hogy anyám már nap közben elment mécsest gyújtani, az anyám meg kérdezte hogyan nézet ki az a nő? Elkezdtek faggatni, hogy hogyan nézet ki... Azonban, mégha nem is tudom megkülönböztetni az arcokat, de a testalkatukat, hangjukat igen! Ráadásul az a nő otthonról vitt el. Végül napokig nem mehettem ki... Egy héttel és pár nappal később óvadékkal szabadultam.

2019. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ******?! ***** válasza:
66%
Előre is leszögezve: rengeteg paranormális élményt tudok írni, kér, hogy nem fizetnek érte nekem.
2019. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

utolsó: rendes felhasználó nevet nem tudtál volna kitalálni????

ha már valaki ennyire unja a fejét.

unom h folyton te firkengatsz már. másokat akarok olvasni és nem a te agyrémeidet.

szóval: légy normálisabb vagy tűnj már el végre!!!!



-kérdező:

hát sok volt. legtöbbje inkább alvásparalízis vagy halucináció-legalábbis nincsen bizonyítékom.

egyszer egy kristálykövem pattant el a polcomról hírtelen -ami ugye nem lehet halucináció.

egyszer áram nélkűl ment egész éjjel a tv-m. ezt sem tudom bizonyítani.

kameráztam éjjellátóval hogy valami vörösen fénylik.

a kamera gyártó szerint -facebokon írtam rá- nem lehetséges. de nem tudom megmutatni a felvételt mert ez a kamera új és akkor még nemnagyon tudtam használni. azóta kamerázgatok, hogy tuti legyek abban hogy most haluzok vagy sem.-na meg ugye a bizonyítékok miatt. szóval nem hazudok és ezt azért bizonyítani szeretném. saok videót láthatunk ami legtöbbje kamu, de vannak igaz felvételek is.

2019. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ******?! ***** válasza:
21%
#9/9 Kinek vagy a törzsfőnöke? Miért figyeled miket írok? Mondtam én neked, hogy tarts figyelemmel? Több ötvenen-százan tesznek fel kérdéseket és válaszolnak a kérdésekre. Az egyedüli bűnöm, hogy ki van rakva a felhasználóm? Szerintem sokan "rajtam kívül" sokkal durvább hozzászólásokat írnak, mégsem nekik írsz. Miért? Sokan beszóltak neked, igaz? Én egyszer is írtam neked vagy bárkinek bármilyen trágárságot? Nem írtam. Nem azért, mert jó vagyok, csakis azért, mert nem érdekelnek a válaszok és kérdések mögötti emberek. Semmi közöm senkihez csak hobbiból írogatok. Ó, valami baj van felhasználómmal? Hadd áruljam a jelentését (nem, mintha érdekelne a vélemény), szóval az én felhasználóm 6 csillag kérdőjel és felkiáltójellel. A 6 csillag a sátánizmust jelképezi és a kérdőjel? Meg kérdőjelezi Isteneket vagy bármilyen másik természetfelettit felkiáltójellel. Jól hangzik? Nemrég találtam ki. Büszke vagyok magamra!
2019. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!