Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Voltak már paranormális...

Voltak már paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
:)

2019. aug. 21. 01:24
1 2
 11/13 ******?! ***** válasza:
0%
Afene! Még az emlékeimet is megkérdőjelezik. Milyen jogon? Tehet én róla? Teljesen ártatlan vagyok!
2019. aug. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 ******?! ***** válasza:
0%
Szándékosan írok ilyen sokat. Miért? Kilehet találni. Egyszerűen máshogyan gondolkodom, mint ti, mielőtt még megérkezne a reagálás bármilyen kérdésre már rég kitaláltam ki miket fog írni, végül is csak három kritérium van.
2019. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%
Idèn màrcuisban az eggyik haveromnàl csinàltuk a töri beszàmolòt Szerbia az 1.vilàghàborùban cìmmel(Dèlvidèki vagyok Magyarkanizsai) ès közben Metallicàt halgattunk mire mondja a haverom hogy elmegy budira vègezni a dolgàt èn halgatom a cd közbe a gèpen powert pointban szerkesztem a prezentàciòt elmùlik 5 perc ès a haverom kijön a wc ről ès azt mondja hogy halja hogy a macskàja a bejàrati ajtòn kapar mire ő beengedi erre 1 percre rà nehèz lèpteket hallunk a padlàs felől mintha valaki körbe-körbe menne a fejünk felett... annyira megilyedtünk hogy kiszaladtunk a hàzbòl ès megvàrtuk mèg az annya hazaèr ès felmentünk 3an a padlàsra de nm talàltunk semmit de nem viccelhetett velünk senki mert a padlàs ajtòt nehèz kinyitni mert szorul meg a lètra nyikorog azòta se tudjuk ki a fene volt ez :(
2019. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!